powiększ tekst
Strona główna Wiadomości "Kupiec" z Citronexu na Forum PetroTrend 2016
REKLAMA

Indywidualne spotkania dostawców z odbiorcami

"Kupiec" z Citronexu na Forum PetroTrend 2016

źródło: Petrolnet.pl, 05.01.2016 (zaktualizowany 05.01.2016 15:21)

Do grona "kupców" którzy odbędą indywidualne rozmowy z zainteresowanymi dostawcami dołączył Leszek Owsianik, Supply Manager w Grupie Citronex. Wydarzenie towarzszyć będzzie XVI Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2016, które odbędzie się już 9 marca 2016 roku w Westin Warsaw Hotel.

Dotychczas swój udział w Business Speed Dating potwierdzili managerowie bezpośrednio odpowiedzialni za zakupy, wyposażenie, inwestycje, modernizacje stacji oraz przystacyjnej gastronomii z następujących sieci: Shell, Total, Moya, Huzar PSP, Axan, Delfin / SNOSP, Falco...

Stacje paliw to jedna z dynamicznie rozwijających się działalności Grupy Citronex. Ostatnim sukcesem firmy jest otwarcie, w październiku 2013 roku, pierwszego Dyskontu Paliwowego w Polsce - w 2016 roku Grupa przewiduje otwarcie dwóch kolejnych obiektów w tym formacie. Celem Citronexu jest rozbudowa własnej marki i umocnienie jej na rynku krajowym. Grupa Citronex prowadzi również stacje paliw pod patronatem BP i Statoil, które należą do największych w kraju.

Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend, od piętnastu lat zajmuje wyjątkową, prestiżową pozycję wśród konferencji organizowanych na polskim rynku. Program wydarzenia podejmuje najważniejsze tematy i problemy stojące przed firmami działającymi w branży paliwowej. Zaproszeni prelegenci i paneliści należą do najwybitniejszych profesjonalistów rynku oraz liderów opinii w branży. To osoby, których głos kształtuje przyszłość sektora paliwowego w naszym kraju. Tradycyjnie w wydarzeniu biorą udział prezesi, członkowie zarządów oraz osoby odpowiedzialne za rozwój i inwestycje, właściciele stacji paliw, a także przedstawiciele producentów i dystrybutorów działających na tym rynku.

Forum Rynku Stacji Paliw to nie tylko prelekcje i dyskusje panelowe, ale także wyjątkowe miejsce spotkań i kontaktów biznesowych.  Po raz kolejny imprezie towarzyszyć będzie BUSINESS SPEED DATING. To miejsce wielu indywidualnych, szybkich i rzeczowych spotkań, w którym do dyspozycji dostawców produktów, urządzeń lub usług obecni są "kupcy" odpowiedzialni za zaopatrzenie i inwestycje w największych koncernach oraz sieciach stacji paliw. To jedyna w roku okazja do nawiązania bezpośrednich relacji i wymiany informacji na temat możliwości współpracy z osobami decyzyjnymi w kwestii zakupów i rozwoju u największych odbiorców.
To realna szansa na pozyskanie KONTRAKTU ROKU!

>>Pełna lista aktualnie potwierdzonych uczestników - kliknij


Organizatorem jest BROG Marketing - platforma mediów skutecznej komunikacji B2B  – wydawca miesięczników: Stacja Benzynowa & Convenience Store, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Świat Hoteli; portali: www.petrolnet.pl, www.horecanet.pl oraz organizator Forum Rynku Stacji Paliw Petro Trend, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni - Lodziarni - Cukierni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel.

Zainteresowanych szczegółowymi informacjami na temat konkursu oraz kwestii dotyczących sponsoringu, udziału w wystawie czy bezpośrednimi spotkaniami w ramach Business Speed Dating XVI edycji Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2016 prosimy o kontakt:

Kontakt z Organizatorem:

BROG Marketing
Zbigniew Pąk - szef zespołu rynku paliwowego
tel. kom. +48 664 463 083
e-mail: z.pak@brogmarketing.pl

www.brogmarketing.pl

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Zmiany w Lotosie

13 stycznia 2017

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Brak pomysłu na rynek paliw

Andrzej Sikora Prezes Instytut Studiów Energetycznych

Kalendarium wydarzeń

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.