Strona główna Wiadomości 12 grudnia 60 „kupców” hotelarskich spotka się z dostawcami

Najważniejsze w Polsce spotkanie hotelarzy!

12 grudnia 60 „kupców” hotelarskich spotka się z dostawcami

Petrolnet.pl, 30 listopada 2017

To największa w Polsce grupa decyzyjnych, bezpośrednich odbiorców z sieci hotelarskich oraz największych obiektów, którzy w jednym miejscu i czasie spotkają się z zainteresowanymi dostawcami. Serie indywidualnych rozmów na temat współpracy, w tak licznym gronie, odbędą się tylko 12 grudnia w Sheraton Warsaw Hotel. To dla wielu firm realna i jedyna szansa na kontrakt roku!

Autor:

Ogromnym zainteresowaniem Uczestników, Sponsorów, Wystawców oraz Kupców z niezależnych obiektów i sieci hotelarskich, od dwunastu już lat, cieszy się każda edycja najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy.

Podczas XII Forum PROFIT HOTELl 2017 już po raz piąty spotkają się przedstawiciele sieci i największych obiektów bezpośrednio odpowiedzialni za zakupy, wyposażenie, modernizacje itp. z dostawcami, aby podczas serii indywidualnych, stolikowych rozmów zapoznać się z najbardziej aktualną ofertą, wymienić oczekiwaniami oraz nawiązać owocną współpracę.
 

LISTA AKTUALNIE POTWIERDZONYCH „KUPCÓW”
W BUSINESS SPEED DATING NA XII FORUM PROFIT HOTEL 2017
- KLIKNIJ, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ ZE SZCZEGÓŁAMI

- Otwartość hotelarzy, chęć dzielenia się doświadczeniami, błędami, sukcesami zarówno na etapie inwestycji, jak i codziennego zarządzania, rodzinny klimat dyskusji, czy wielkie emocje podczas Profit Hotel Awards to stałe elementy, które charakteryzują i wyróżniają Forum Profit Hotel. Dla dostawców to wspaniałe i jedyne takie miejsce spotkań biznesowych, z realną szansą na kontrakt roku za sprawą bezpośrednich spotkań z właścicielami największych obiektów hotelarskich oraz „kupcami” ze wszystkich sieci hotelarskich obecnych w Polsce - mówi Rafał Madyński, dyrektor marketingu BROG Marketing.

 

!!! TYLKO U NAS 20 LAT TRADYCJI I ZAUFANIA !!!

POZIOM MERYTORYCZNY, JAKOŚĆ WYDARZENIA ORAZ LICZBA POTWIERDZONYCH KUPCÓW I HOTELARZY GWARANTOWANA PRZEZ BROG MARKETIG - PLATFORMĘ MEDIÓW SKUTECZNEJ KOMUNIKACJI B2B - WYDAWCĘ CZASOPISM ŚWIAT HOTELI, NOWOŚCI GASTRONOMICZNE, SWEETS & COFFEE, WWW.HORECANET.PL, A TAKŻE ORGANIZATORA NAJWAŻNIEJSZYCH W POLSCE SPOTKAŃ PROFESJONALISTÓW: FORUM PROFIT HOTEL, FOOD BUSINESS FORUM,
SWEETS & COFFEE FORUM, FORUM PETROTREND.


- Otwartość hotelarzy, chęć dzielenia się doświadczeniami, błędami, sukcesami zarówno na etapie inwestycji, jak i codziennego zarządzania, rodzinny klimat dyskusji, czy wielkie emocje podczas Profit Hotel Awards to stałe elementy, które charakteryzują i wyróżniają Forum Profit Hotel. Dla dostawców to wspaniałe i jedyne takie miejsce spotkań biznesowych, z realną szansą na kontrakt roku za sprawą bezpośrednich spotkań z właścicielami największych obiektów hotelarskich oraz „kupcami” ze wszystkich sieci hotelarskich obecnych w Polsce - powiedział Rafał Madyński, dyrektor marketingu BROG Marketing.
 

LISTA AKTUALNIE POTWIERDZONYCH „KUPCÓW”
W BUSINESS SPEED DATING NA XII FORUM PROFIT HOTEL 2017
- KLIKNIJ, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ ZE SZCZEGÓŁAMI


XII Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel 2017
to nie tylko najbardziej merytoryczna i praktyczna konferencja w Polsce, prelekcje, dyskusje, spotkania w gronie przyjaciół i partnerów, ale przede wszystkim wyjątkowe miejsce efektywnych kontaktów biznesowych.

Jeżeli Państwa firmie zależy więc na:
•  udziale w BUSINESS SPEED DATING - serii bezpośrednich spotkań na
    temat współpracy z największymi odbiorcami sieciowymi;
•  realnej możliwości pozyskania KONTRAKTÓW ROKU;
• efektywnej inwestycji marketingowej przekładającej się na wymierne korzyści;
• budowie i zacieśnianiu relacji biznesowych na najwyższym szczeblu;
• kuluarowych rozmowach w gronie partnerów i przyjaciół w biznesie;
• prezentacji aktualnej oferty wśród decyzyjnych przedsiębiorców w osobach:
   - właścicieli niezależnych hoteli i obiektów noclegowych
   - prezesów, członków zarządów sieci hotelarskich,
   - menadżerów odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje itd.;
• udziale w najważniejszym w roku, oczekiwanym wydarzeniu dla branży

zapraszamy do kontaktu z Organizatorem celem uzyskania pełnej oferty lub zarejestrowania uczestnictwa.

TEGOROCZNA EDYCJA
12 GRUDNIA SHERATON WARSAW HOTEL!

WWW.PROFITHOTEL.PL

Poziom merytoryczny, wartość, jakość, renoma wydarzenia oraz liczba potwierdzonych uczestników i kupców gwarantowana przez BROG Marketing - platformę mediów skutecznej komunikacji B2B  – wydawca czasopism: Świat Hoteli,Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Kontakt:
Monika Sanecka
zespół sprzedaży rynku HoReCa
tel.: 664-463-072
m.sanecka@brogmarketing.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.