31. stacja Avia ruszyła na Pomorzu

Udostępnij nas na:
W Wojanowie, w powiecie gdańskim, została uruchomiona kolejna stacja paliw pod marką Avia. To już 31. stacja sieci Avia w Polsce.

Stacja, która przyjęła barwy Avia, znajduje się w miejscowości Wojanowo, w bardzo dobrej lokalizacji. Jest położona przy ul. Serwisowej 4, w bliskim sąsiedztwie obwodnicy trójmiejskiej, przed wjazdem na autostradę A1. Obiekt jest wyposażony w 5 stanowisk, na których można zatankować paliwa tradycyjne – Pb 95 i ON, jak również ON TIR i AdBlue. Do dyspozycji klientów jest także parking.

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Kierowcy mogą się tu zaopatrzyć w ciepłe przekąski (hot dogi) oraz kawę. Stacja akceptuje też karty UTA i DKV. Z oferty stacji w Wojanowie można korzystać w dni powszednie w godzinach 5.45-21.00, a w niedziele od 8.00 do 21.00.

Warto podkreślić, że jest to druga z kolei placówka, należąca do właściciela, który zdecydował się na przystąpienie do sieci Avia. Pierwsza stacja, będąca własnością tego samego przedsiębiorcy, funkcjonuje już pod szyldem Avia w Szczecinie. To potwierdza, że współpraca w ramach sieci Avia przynosi wiele korzyści i wspiera rozwój działalności niezależnych stacji paliw.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.