86. stacja Grupy Pieprzyk

Udostępnij nas na:
Kolejny obiekt działający pod marką Moc Jakość Zysk, której właścicielem jest Grupa Pieprzyk, został otwarty w pierwszym tygodniu października w Zielonej Górze. To już 86. stacja niezależnej sieci działającej w południowo-zachodniej Polsce.

Nowa stacja Moc Jakość Zysk jest zlokalizowana przy ul. Zjednoczenia 118 w Zielonej Górze, w woj. lubuskim. Jeszcze we wrześniu br. obiekt prowadził działalność w barwach sieci Orlen pod numerem 7057.

Nieruchomość została nabyta od firmy P.W. Intertank z siedzibą w Iłowej – która wcześniej zbyła Grupie Pieprzyk m.in. stacje zlokalizowane w Królowie oraz Iłowej.  

Na infrastrukturę paliwową obiektu składa się siedem zbiorników o łącznej pojemności 135 m sześc. Moc Jakość Zysk w Zielonej Górze prowadzi sprzedaż paliw: Eu-95, Eu-98, ON oraz LPG tankowanego z wydzielonego stanowiska ze zbiornikami naziemnymi. W ofercie znalazło się również AdBlue – tankowane również z naziemnego zbiornika.

Przy stacji działa sklep, bistro oraz dwustanowiskowa, samoobsługowa myjnia. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu znajduje się motel.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ 2019 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.