Strona główna Wiadomości 8 AV Dystrybucja partnerem portalu Petrolnet.pl

Oferta dla firm zainteresowanych dotarciem do branży

AV Dystrybucja partnerem portalu Petrolnet.pl

Petrolnet.pl, 8 stycznia 2018

Do grona Partnerów najważniejszego portalu branży stacji paliw Petrolnet.pl dołączył AV Dystrybucja – dostawy dla stacji paliw. „Partnerstwo Portalu” to niestandardowa, indywidualna propozycja współpracy gwarantująca wielopłaszczyznową komunikację w obszarze „business to business” dotyczącą bieżącej działalności, aktualnej oferty, sukcesów oraz osiągnięć biznesowych.

AV Dystrybucja partnerem portalu Petrolnet.pl

Autor: AV Dystrybucja

Firma AV Dystrybucja powstała w 1996 roku. Od początku działalność spółki ukierunkowana jest na obsługę stacji paliw. Od lat 90-tych XX wieku dostarcza pełny asortyment dla polskich stacji paliw na terenie całego kraju. W swoim dorobku może poszczycić się współpracą z takimi sieciami jak: Aral, Dea, Jet, Lukoil, Preem, Slovnaft, Statoil.

Obecnie jest dostawcą artykułów motoryzacyjnych, przemysłowych i spożywczych dla wielu sieci prywatnych stacji: zrzeszonych i niezrzeszonych. Jakość usług świadczonych przez firmę zawsze była wysoko oceniana zarówno przez operatorów stacji niezależnych, jak i sieciowych, o czym świadczą wyniki oceny dostawcy oraz wystawione referencje.

Nadrzędnym celem AV Dystrybucja jest zaspokajanie potrzeb i spełnianie oczekiwań klientów w zakresie dostaw produktów wysokiej jakości, a także dążenie do stałej poprawy renomy firmy jako dostawcy specjalizującego się w dostawach dla sklepów przy stacjach paliw.

PARTNER PORTALU to oferta przeznaczona dla firm zainteresowanych skuteczną, intensywną, szerokozasięgową oraz wielopłaszczyznową komunikacją B2B skierowaną do decyzyjnych profesjonalistów branży stacji paliw w Polsce.

Wydawcą portalu jest platforma mediów skutecznej komunikacji B2B, właściciel czasopism: Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Aby uzyskać więcej informacji na temat pakietu możliwości oraz korzyści płynących ze współpracy z nami prosimy o kontakt:

Kontakt z Biurem Reklamy BROG Marketing:
Zbigniew Pąk, szef zespołu sprzedaży rynku paliwowego
tel.: +48 664 463 083
z.pak@brogb2b.pl
 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.