Strona główna Wiadomości Awans Pawła Odrzywołka w strukturach Shell

Doświadczony menedżer z nowymi zadaniami

Awans Pawła Odrzywołka w strukturach Shell

Petrolnet.pl, 7 listopada 2017

Jeden z kluczowych menedżerów w Shell Polska awansował w strukturach firmy. Paweł Odrzywołek objął nowe stanowisko z początkiem listopada  2017 roku. 

Awans Pawła Odrzywołka w strukturach Shell

Autor: Shell Polska

Paweł Odrzywołek, dotychczasowy dyrektor Działu Stacji Paliw Shell Polska, z dniem 1 listopada 2017 r. awansował na stanowisko Manager Customer Operations Retail Europe. Pełniąc nową rolę będzie na co dzień pracował w biurze Shell Business Operations w Krakowie. Odrzywołek to doświadczony menedżer, który przyczynił się do rozwoju oferty paliwowej na rynku polskim i działu detalicznego Shell w Europie Środkowo-Wschodniej. Nowe stanowisko, które obejmie Paweł Odrzywołek, wiąże się ze wzmocnieniem roli jakości obsługi w działaniach Shell i naciskiem na zwiększenie satysfakcji klientów.

Nowy Manager Customer Operations Retail Europe w Shell jest absolwentem Wyższej Szkoły Bankowości i Finansów w Katowicach. W Shell pracuje od 2009 r.

Spółka wkrótce poinformuje, kto obejmie funkcję zarządzania Działem Stacji Paliw w Shell Polska.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
  NOWOCZESNE I PRAKTYCZNE CZASOPISMO WŁAŚCICIELI STACJI PALIW
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
link do aktualnego numeru: WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK

 


 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE