Strona główna Wiadomości Awans Pawła Odrzywołka w strukturach Shell

Doświadczony menedżer z nowymi zadaniami

Awans Pawła Odrzywołka w strukturach Shell

Petrolnet.pl, 7 listopada 2017

Jeden z kluczowych menedżerów w Shell Polska awansował w strukturach firmy. Paweł Odrzywołek objął nowe stanowisko z początkiem listopada  2017 roku. 

Awans Pawła Odrzywołka w strukturach Shell

Autor: Shell Polska

Paweł Odrzywołek, dotychczasowy dyrektor Działu Stacji Paliw Shell Polska, z dniem 1 listopada 2017 r. awansował na stanowisko Manager Customer Operations Retail Europe. Pełniąc nową rolę będzie na co dzień pracował w biurze Shell Business Operations w Krakowie. Odrzywołek to doświadczony menedżer, który przyczynił się do rozwoju oferty paliwowej na rynku polskim i działu detalicznego Shell w Europie Środkowo-Wschodniej. Nowe stanowisko, które obejmie Paweł Odrzywołek, wiąże się ze wzmocnieniem roli jakości obsługi w działaniach Shell i naciskiem na zwiększenie satysfakcji klientów.

Nowy Manager Customer Operations Retail Europe w Shell jest absolwentem Wyższej Szkoły Bankowości i Finansów w Katowicach. W Shell pracuje od 2009 r.

Spółka wkrótce poinformuje, kto obejmie funkcję zarządzania Działem Stacji Paliw w Shell Polska.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
  NOWOCZESNE I PRAKTYCZNE CZASOPISMO WŁAŚCICIELI STACJI PALIW
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
link do aktualnego numeru: WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK

 


 

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Moya: Zmiany rynkowe skłaniają do ewaluacji asortymentu

Filip Puchalski Dyrektor ds. Operacyjnych Moya

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.