Strona główna Wiadomości kwiecień 8 Big Milk Straciatella od Algidy

Nowy produkt lodowy na letni sezon

Big Milk Straciatella od Algidy

Petrolnet.pl, 8 kwietnia 2011
Firma Algida wprowadza do sprzedaży nowy smak popularnych lodów Big Milk – stracciatella. – To połączenie ulubionych smaków Polaków – śmietankowych lodów i drobnych kawałków o smaku czekolady – zachwala producent.

Big Milk Straciatella powinien kosztować 1,8 zł

Autor: Algida

Stracciatella to lody śmietankowe z drobnymi kawałkami czekolady. Big Milk tradycyjnie jest deserem lodowym na patyku, jednak jak zapowiada producent, w maju Big Milk Straciatella dostępne będzie również w wersji „max” – w postaci litrowego opakowania Algida Śmietankowa Stracciatella.

Sugerowana cena detaliczna lodów Big Milk Stracciatella wynosi 1,80 zł (cena za 110-gramowe opakowanie), a proponowana sprzedawcom cena nowej Algidy Śmietankowej Stracciatelli to 7,90 zł za litrowe opakowanie. Sprzedaż lodów Algidy Big Milk wspierana jest m.in. kampanią internetową, w której konsumenci mogą korzystać z rozrywkowych aplikacji. Do pozostałych smaków lodów Big Milk należą: klasyczny, trio (śmietankowo-owocowo-czekoladowy), bambi (w czekoladzie), fruit (w polewie owocowej) i w polewie toffi.

Algida jest częścią firmy Unilever, w której portfolio znajdują się m.in. marki Lipton, Knorr, Hellmann’s, a także liczne marki kosmetyków i środków czystości. Jak wynika z danych badawczych firmy analitycznej Nielsen, w ubiegłym roku w Polsce sprzedano 121 mln litrów lodów, z czego 2 proc., czyli 2,42 mln litrów, znalazło nabywców na stacjach benzynowych. Rynek sprzedaży lodów na stacjach benzynowych rośnie w niewielkim tempie.
© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Nasze konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.