Strona główna Wiadomości Cała Polska wygrywa z Harnasiem

Rekordowa kumulacja

Cała Polska wygrywa z Harnasiem

Petrolnet.pl, 6 lutego 2018

Pierwszego lutego ruszyła wyjątkowa edycja jednej z największych na rynku loterii kapslowych. Marka Harnaś już po raz 12 wystartowała z akcją, która w tym roku odbywa się pod hasłem „Rekordowa kumulacja”. Tym razem Harnaś zapewnia największą w historii pulę nagród.

Cała Polska wygrywa z Harnasiem

Autor: Carlsberg Polska

Marka Harnaś jako pierwsza 12 lat temu wprowadziła na rynek polski loterię typu „instant–win”, w której do wygrania są piwa. Co roku akcja cieszy się dużą popularnością zarówno wśród konsumentów, jak i detalistów. Mechanika loterii jest bardzo prosta – wystarczy kupić butelkę lub puszkę piwa Harnaś ze specjalną etykietą loterii i sprawdzić, czy pod kluczykiem lub kapslem ukryta jest informacja o wygranej.

Loteria jest wspierana przez kampanię reklamową, która startuje równolegle, czyli 1 lutego emisją nowego spotu na antenie największych stacji telewizyjnych – TVN, Polsat, TVP1, TVP2 oraz w stacjach tematycznych. Ponadto loterii towarzyszyć będzie pierwsza kampania Harnasia w Internecie, materiały POS w sklepach oraz outdoor.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
  NOWOCZESNE I PRAKTYCZNE CZASOPISMO WŁAŚCICIELI STACJI PALIW
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
link do aktualnego numeru: LISTOPAD-GRUDZIEŃ

Nowy spot reklamowy przenosi widzów z Podhala do Krakowa, Warszawy i jak również małego miasteczka, ponieważ w 2018 r. cała Polska wygrywa z Harnasiem. Za kreację spotu odpowiada agencja Red8 Advertising, za produkcję – Propeller Film. Autorem animacji jest studio Deep Blue Production, natomiast zakup mediów powierzony został Initiative Media Warszawa.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.