Strona główna Wiadomości Cały czas rozwijamy naszą ofertę

Stacje Paliw – Sprzedaż Detaliczna – Raport 2017

Cały czas rozwijamy naszą ofertę

Petrolnet.pl, Stacja Benzynowa & Convenience Store, 12 października 2017
komentuje: Paweł Odrzywołek
dyrektor działu stacji paliwShell Polska

W ostatnich kwartałach bardzo intensywnie inwestujemy w rozwój sieci stacji paliw Shell, ich modernizację oraz wzbogacanie oferty convenience tak, by stale odpowiadać na potrzeby naszych klientów.

Cały czas rozwijamy naszą ofertę

Autor: Shell Polska

Naszą najbardziej widoczną inwestycją w pierwszym półroczu br. było wprowadzenie na polski rynek nowych paliw wzbogaconych innowacyjną technologią – Dynaflex, wspomagającą wydajność pracy silnika. W tym celu na początku czerwca br. na błoniach PGE Narodowego w Warszawie zorganizowaliśmy otwarty dla wszystkich event – Shell V-Power Show. Ściągnęliśmy do Polski legendarnego kierowcę Ferrari, Kimiego Räikkönena, zapewniając wszystkim gościom naszego wydarzenia niepowtarzalną okazję zobaczenia mistrza Formuły 1 na żywo.

Oprócz tego w ostatnich kwartałach bardzo intensywnie inwestujemy w rozwój sieci stacji paliw Shell, ich modernizację oraz wzbogacanie oferty convenience tak, by stale odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Mowa tutaj zarówno o tych prowadzących samochody osobowe, jak i ciężarowe. Obecnie posiadamy ponad 420 stacji w całej Polsce, a infrastruktura ponad 100 z nich jest dostosowana do potrzeb kierowców TIR-ów. Równocześnie rozwijamy także naszą ofertę gastronomiczną deli2go – zapewniając naszym klientom szeroki wybór produktów najwyższej jakości. Co ciekawe, Polska jest rynkiem, gdzie klienci poszukują zdrowej żywności, co chcemy uwzględnić w naszych placówkach. Celem Shell jest intensywny rozwój oferty pozapaliwowej na wszystkich rynkach, na jakich działamy. Mowa zarówno o sklepach na stacjach, ale i usługach związanych z obsługą samochodów i zapewnieniem komfortu i bezpieczeństwa podróżnym, takich jak myjnie, kompresory, odkurzacze itd.

Poza tym oczywiście skupiamy się na wzmocnieniu jakości obsługi na naszych stacjach, które niedawno przeszły gruntowny remont. W ostatnim czasie uruchomiliśmy trzy nowe stacje. Dwie przy autostradzie S8 i jedną koło Wrocławia (Bielany Wrocławskie). Kilka projektów jest w toku. Na wszystkich istniejących już stacjach w ciągu ostatnich 2-3 lat zainstalowaliśmy oświetlenie LED, wyremontowaliśmy toalety, inwestujemy także w nowe formaty sklepowe i poszerzenie oferty stacji. Nieustannie wzbogacamy ofertę dla klientów zarówno o nowe produkty m.in. grupa produktów Food by Ann, ale również usługi, takie jak DHL Parcel Shop.

Jako pionier na rynku programów lojalnościowych nie zapominamy o naszym programie Shell ClubSmart. Niezmiennie, samodzielnie rozwijamy nasz program, z którego już teraz korzysta około 1 mln aktywnych użytkowników. W najbliższym czasie chcemy także spersonalizować naszą ofertę, co jak wiemy, jest bardzo oczekiwane przez naszych klientów.

Pracujemy także nad odświeżeniem i uatrakcyjnieniem naszej oferty dla franczyzobiorców – zaprezentujemy ją w najbliższym czasie.

Artykuł ukazał się na łamach publikacji "Stacje Paliw – Sprzedaż Detaliczna – Raport 2017" (strona 50) – wydaniu specjalnym czasopisma "Stacja Benzynowa & Convenience Store".

NAJNOWSZE WYDANIE
STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2017
kliknij aby zapoznać się z publikacją!


 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE