Strona główna Wiadomości Chias Protein Smoothie już w sprzedaży

Rynek nowości FMCG

Chias Protein Smoothie już w sprzedaży

Petrolnet.pl, 7 listopada 2017

Wraz z początkiem listopada na rynku pojawiła się nowa seria produktów od Chias - Protein Smoothie. Jest to napój na bazie białka roślinnego wzbogacony kompozycją superfoods.

Chias Protein Smoothie już w sprzedaży

Autor: Chias Brothers Europe

Odżywcze Protein Smoothie świetnie sprawdzi się jako lekki posiłek potreningowy. Jedna porcja zawiera 9g białka. Chias stawia na naturalne i zdrowe produkty, dlatego Protein Smoothie jest bez dodatku cukru, aromatów czy sztucznych substancji. Tak jak wszystkie produkty marki, jest w pełni naturalne, wegańskie, nie zawiera laktozy i glutenu.

Protein Smoothie jest dostępne w 3 apetycznych wariantach smakowych: 1. Gujawa & Mleko Kokosowe + Acerola, 2. Owoce Leśne & Banan + Jagody Acai, 3. Pomarańcza & Mango + Kurkuma.

Ostatnie dziesięciolecie charakteryzuje duży wzrost świadomości zdrowotnej wśród konsumentów. Coraz częściej odrzucają produkty spożywcze silnie przetworzone, słodzone, z dużą zawartością sztucznych składników. Ze względu na duży odsetek ludzi, którzy świadomie ograniczają produkty pochodzenia zwierzęcego w swojej diecie, coraz większą popularnością cieszy się żywność bez laktozy i na bazie białek roślinnych. Konsumenci lubią sięgać po zdrowsze alternatywy, doceniają ich walory zdrowotne i smakowe. W tym kontekście powstała dobrze rokująca na przyszłość nisza rynkowa, w którą wpisują się produkty Chias.

Firma Chias debiutowała na rynku napojów w marcu 2016 roku płynnymi przekąskami z nasionami chia. Poznański producent napojów z superfoods ma w swoim portfolio 14 produktów i planuje premierę kolejnych nowości w pierwszym kwartale 2018 roku.


 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE