Strona główna Wiadomości Chias Protein Smoothie już w sprzedaży

Rynek nowości FMCG

Chias Protein Smoothie już w sprzedaży

Petrolnet.pl, 7 listopada 2017

Wraz z początkiem listopada na rynku pojawiła się nowa seria produktów od Chias - Protein Smoothie. Jest to napój na bazie białka roślinnego wzbogacony kompozycją superfoods.

Chias Protein Smoothie już w sprzedaży

Autor: Chias Brothers Europe

Odżywcze Protein Smoothie świetnie sprawdzi się jako lekki posiłek potreningowy. Jedna porcja zawiera 9g białka. Chias stawia na naturalne i zdrowe produkty, dlatego Protein Smoothie jest bez dodatku cukru, aromatów czy sztucznych substancji. Tak jak wszystkie produkty marki, jest w pełni naturalne, wegańskie, nie zawiera laktozy i glutenu.

Protein Smoothie jest dostępne w 3 apetycznych wariantach smakowych: 1. Gujawa & Mleko Kokosowe + Acerola, 2. Owoce Leśne & Banan + Jagody Acai, 3. Pomarańcza & Mango + Kurkuma.

Ostatnie dziesięciolecie charakteryzuje duży wzrost świadomości zdrowotnej wśród konsumentów. Coraz częściej odrzucają produkty spożywcze silnie przetworzone, słodzone, z dużą zawartością sztucznych składników. Ze względu na duży odsetek ludzi, którzy świadomie ograniczają produkty pochodzenia zwierzęcego w swojej diecie, coraz większą popularnością cieszy się żywność bez laktozy i na bazie białek roślinnych. Konsumenci lubią sięgać po zdrowsze alternatywy, doceniają ich walory zdrowotne i smakowe. W tym kontekście powstała dobrze rokująca na przyszłość nisza rynkowa, w którą wpisują się produkty Chias.

Firma Chias debiutowała na rynku napojów w marcu 2016 roku płynnymi przekąskami z nasionami chia. Poznański producent napojów z superfoods ma w swoim portfolio 14 produktów i planuje premierę kolejnych nowości w pierwszym kwartale 2018 roku.


 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.