Strona główna Wiadomości Citronex: Wciąż chcemy zaskakiwać klientów

Stacje Paliw – Sprzedaż Detaliczna – Raport 2017

Citronex: Wciąż chcemy zaskakiwać klientów

Petrolnet.pl, Stacja Benzynowa & Convenience Store, 9 listopada 2017
komentuje: Robert Zarzecki
WiceprezesCitronex

Rok 2016 oraz pierwsza połowa 2017 roku obfitowały w wydarzenia istotne dla branży paliwowej. Regulacje prawne związane z zakupem i sprzedażą paliw dały możliwość swobodnego rozwoju wszystkim działającym legalnie na rynku podmiotom. Dzięki temu także i my mogliśmy sukcesywnie realizować zakładane cele.

Citronex: Wciąż chcemy zaskakiwać klientów

Autor: Citronex

Już na początku roku zakończyliśmy proces przekształcenia jednej z największych stacji paliw Statoil w kolejny Dyskont Paliwowy Citronex. Stacja jest zlokalizowana w miejscowości Stok, przy trasie numer 92, zaledwie 54 kilometry od przejścia granicznego w Świecku. Stacja wraz z kompleksem handlowo-usługowym zajmuje powierzchnię około 20 hektarów. Na tym terenie znajduje się parking, całodobowy sklep Carrefour, Myjnia TIR Citronex, restauracja „Picaro Pod Strzechą” oraz trzygwiazdkowy Hotel Picaro. Parking liczy niemal 300 miejsc postojowych przeznaczonych dla samochodów ciężarowych oraz 150 dla samochodów osobowych. Jest to jeden z największych tego typu kompleksów w Europie. Sama stacja paliw jest największym z dotychczas wybudowanych Dyskontów Paliwowych Citronex – na podjeździe jednorazowo może tankować aż 10 samochodów osobowych i 9 ciężarowych! Obiekt został całkowicie odnowiony zgodnie ze standardami pozostałych stacji naszej sieci. Również oferta sklepowa i gastronomiczna została poszerzona i urozmaicona. Zmianę brandu przejętej stacji uznajemy za dobre posunięcie, dzięki któremu pozyskaliśmy nowych klientów, a dotychczasowym umożliwialiśmy płatność naszą kartą flotową przy jednym z najważniejszych szlaków komunikacyjnych w Polsce.
 
Również sieć myjni TIR Citronex wzbogaciła się o kolejny, jedenasty już obiekt. Myjnia została wybudowana obok marketu Citronex w Świecku, w pobliżu „słubickiego” zjazdu na autostradę A2. Kierowcom udostępniono cztery tunele wyposażone w jeden z najnowocześniejszych systemów automatycznych bram myjących marki Artus. Na terenie kompleksu, obok Myjni TIR, znajdują się również stacja paliw Shell, kantor wymiany walut, bankomat oraz restauracja Picaro Bistro.
 
W roku 2018 planujemy uruchomić kolejny Dyskont Paliwowy zlokalizowany w Zgorzelcu. Obiekt będzie zlokalizowany pomiędzy zjazdem z autostrady A4, a obwodnicą Zgorzelca, co umożliwi kierowcom zjeżdżającym z autostrady uniknięcie wjazdu do jego centrum. Na etapie planowania szczególną uwagę przykładaliśmy do wystroju wnętrza oraz zagospodarowania terenu. Zamierzamy zachwycić klientów nowymi rozwiązaniami oraz nowoczesnym designem. Chcemy stworzyć miejsce przyjazne nie tylko zawodowym kierowcom, ale i tysiącom zwykłych podróżnych przekraczających codziennie polsko-niemiecką granicę w obu kierunkach. W budynku stacji mieścić się będzie Restauracja Picaro, supermarket, kantor oraz sala zabaw dla najmłodszych klientów. W skład kompleksu wejdzie również kolejna, czterotunelowa Myjnia TIR Citronex, a także stacja ładowania samochodów elektrycznych.

Dodatkowo w Gubinku otworzymy nową stację w barwach BP. To już trzeci obiekt w naszej sieci działający pod tym brandem. W planach mamy również rozpoczęcie prac koncepcyjnych nad kolejnymi obiektami! Co roku chcemy zaskakiwać klientów nowymi i nietypowym pomysłami, by wciąż zdobywać zarówno uznanie ich, jak i jurorów przyznających nagrody w konkursie Stacja Benzynowa Roku!

Artykuł ukazał się na łamach publikacji "Stacje Paliw – Sprzedaż Detaliczna – Raport 2017" (strona 52) – wydaniu specjalnym czasopisma "Stacja Benzynowa & Convenience Store".

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE