Strona główna Wiadomości 18 ComfortCaffe: leasing kącików kawowych na stacjach

Nowa marka w portfolio ComfortExpress

ComfortCaffe: leasing kącików kawowych na stacjach

Petrolnet.pl, 18 maja 2011
Do sieci ComfortExpress dołącza nowa marka – ComfortCaffe. Jest to nowy projekt w segmencie samoobsługowych kącików kawowych. Oferta firmy obejmuje wyposażenie kącika, dystrybucję kawy, oprawę marketingową oraz obsługę posprzedażową.
Oferta skierowana jest do właścicieli stacji paliw, sklepów, biurowców i wszelkich placówek, w których gość może odpocząć przy kawie lub herbacie o konkurencyjnej cenie. Jak podkreśla ComfortExpress, istnieje szansa, że dobrze zaaranżowany kącik kawowy trafi na listę najbardziej dochodowych przedsięwzięć w danym miejscu. Firma oferuje umowę leasingową, na mocy której nabycie kącika kawowego wiąże się z niewielkimi kosztami w rozliczeniu miesięcznym.

Siła naszej sieci tkwi we współpracy, ta z kolei możliwa jest jedynie wówczas, gdy obie strony umowy są zorientowane na sukces partnera. To dlatego dokładamy wszelkich starań by nasze oferty były opatrzone atrakcyjnymi warunkami finansowania i gwarantowały wysoką stopę zwrotu – mówi Wioletta Kastrau, dyrektor handlowa ComfortExpress.

W ramach promocji nowej marki, firma zdecydowała się na szereg narzędzi promocyjnych oraz do tej pory niestosowane w tym kontekście konkursy SMS-owe dla klientów kącika. Kupujący będzie mógł wygrać m. in. darmową kawę, ale w grę wchodzą również weekendy w SPA oraz inne atrakcyjne nagrody.

ComfortExpress, ComfortRestaurant i ComfortCaffe to marki które mają ambicje zmienić rynek hotelarsko-gastronomiczny w Polsce. Firma kieruje ofertę do inwestorów zainteresowanych posiadaniem własnego hotelu lub restauracji oraz do osób prowadzących działalność hotelarską i gastronomiczną. Jako pierwsza sieć hotelarska w Polsce, ComfortExpress oferuje płatność za realny czas pobytu klienta w hotelu. Jej obiekty przyłączone są do międzynarodowego systemu rezerwacyjnego. Firma współpracuje m.in. z siecią PKN Orlen.
© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.