Strona główna Wiadomości 18 ComfortCaffe: leasing kącików kawowych na stacjach

Nowa marka w portfolio ComfortExpress

ComfortCaffe: leasing kącików kawowych na stacjach

Petrolnet.pl, 18 maja 2011
Do sieci ComfortExpress dołącza nowa marka – ComfortCaffe. Jest to nowy projekt w segmencie samoobsługowych kącików kawowych. Oferta firmy obejmuje wyposażenie kącika, dystrybucję kawy, oprawę marketingową oraz obsługę posprzedażową.
Oferta skierowana jest do właścicieli stacji paliw, sklepów, biurowców i wszelkich placówek, w których gość może odpocząć przy kawie lub herbacie o konkurencyjnej cenie. Jak podkreśla ComfortExpress, istnieje szansa, że dobrze zaaranżowany kącik kawowy trafi na listę najbardziej dochodowych przedsięwzięć w danym miejscu. Firma oferuje umowę leasingową, na mocy której nabycie kącika kawowego wiąże się z niewielkimi kosztami w rozliczeniu miesięcznym.

Siła naszej sieci tkwi we współpracy, ta z kolei możliwa jest jedynie wówczas, gdy obie strony umowy są zorientowane na sukces partnera. To dlatego dokładamy wszelkich starań by nasze oferty były opatrzone atrakcyjnymi warunkami finansowania i gwarantowały wysoką stopę zwrotu – mówi Wioletta Kastrau, dyrektor handlowa ComfortExpress.

W ramach promocji nowej marki, firma zdecydowała się na szereg narzędzi promocyjnych oraz do tej pory niestosowane w tym kontekście konkursy SMS-owe dla klientów kącika. Kupujący będzie mógł wygrać m. in. darmową kawę, ale w grę wchodzą również weekendy w SPA oraz inne atrakcyjne nagrody.

ComfortExpress, ComfortRestaurant i ComfortCaffe to marki które mają ambicje zmienić rynek hotelarsko-gastronomiczny w Polsce. Firma kieruje ofertę do inwestorów zainteresowanych posiadaniem własnego hotelu lub restauracji oraz do osób prowadzących działalność hotelarską i gastronomiczną. Jako pierwsza sieć hotelarska w Polsce, ComfortExpress oferuje płatność za realny czas pobytu klienta w hotelu. Jej obiekty przyłączone są do międzynarodowego systemu rezerwacyjnego. Firma współpracuje m.in. z siecią PKN Orlen.
© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Menadżer marki Novotel o ofercie dla najmłodszych

Marcin Szymański Midscale Segment Manager – Eastern Europe AccorHotels

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE