Strona główna Wiadomości Dla Kierowców – nowa odsłona serwisu Orlenu

Łatwiejsza nawigacja dla użytkowników

Dla Kierowców – nowa odsłona serwisu Orlenu

Petrolnet.pl, 11 października 2017

Nowa wersja serwisu „Dla Kierowców” jest już dostępna dla wszystkich użytkowników, również na urządzeniach mobilnych. Nowoczesna strona pod adresem http://dlakierowcow.orlen.pl jest łatwa w nawigowaniu i zawiera wszystkie informacje na temat bogatej oferty PKN ORLEN.

Dla Kierowców – nowa odsłona serwisu Orlenu

Autor: PKN Orlen

W ramach serwisu dostępne są wyczerpujące informacje w zakresie m.in. ofert produktowych i usług na stacjach Orlen czy atrakcyjnych promocji cenowych i regionalnych. Całość zaprezentowana została w sposób przejrzysty, czytelny i intuicyjny, aby ułatwić nawigację wszystkim użytkownikom.

Zakładka „Dla Kierowców” zawiera również udogodnienia dla osób niedowidzących - zastosowane zostały zarówno opcja powiększania czcionki, ale także wersja kontrastowa serwisu.

Dzięki wprowadzonym zmianom, wyszukiwanie stacji paliw Orlen oraz wyznaczanie trasy jest jeszcze szybsze i prostsze. Wraz z dalszym, konsekwentnym rozwojem oferty produktowej i usług dostępnych na stacjach paliw planowane jest poszerzanie możliwości serwisu.

NAJNOWSZE WYDANIE
STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2017
kliknij aby zapoznać się z publikacją!

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE