Strona główna Wiadomości Dla Kierowców – nowa odsłona serwisu Orlenu

Łatwiejsza nawigacja dla użytkowników

Dla Kierowców – nowa odsłona serwisu Orlenu

Petrolnet.pl, 11 października 2017

Nowa wersja serwisu „Dla Kierowców” jest już dostępna dla wszystkich użytkowników, również na urządzeniach mobilnych. Nowoczesna strona pod adresem http://dlakierowcow.orlen.pl jest łatwa w nawigowaniu i zawiera wszystkie informacje na temat bogatej oferty PKN ORLEN.

Dla Kierowców – nowa odsłona serwisu Orlenu

Autor: PKN Orlen

W ramach serwisu dostępne są wyczerpujące informacje w zakresie m.in. ofert produktowych i usług na stacjach Orlen czy atrakcyjnych promocji cenowych i regionalnych. Całość zaprezentowana została w sposób przejrzysty, czytelny i intuicyjny, aby ułatwić nawigację wszystkim użytkownikom.

Zakładka „Dla Kierowców” zawiera również udogodnienia dla osób niedowidzących - zastosowane zostały zarówno opcja powiększania czcionki, ale także wersja kontrastowa serwisu.

Dzięki wprowadzonym zmianom, wyszukiwanie stacji paliw Orlen oraz wyznaczanie trasy jest jeszcze szybsze i prostsze. Wraz z dalszym, konsekwentnym rozwojem oferty produktowej i usług dostępnych na stacjach paliw planowane jest poszerzanie możliwości serwisu.

NAJNOWSZE WYDANIE
STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2017
kliknij aby zapoznać się z publikacją!

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Moya: Zmiany rynkowe skłaniają do ewaluacji asortymentu

Filip Puchalski Dyrektor ds. Operacyjnych Moya

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.