Strona główna Wiadomości Druga stacja paliw Avia w Polsce

News dnia!

Druga stacja paliw Avia w Polsce

Petrolnet.pl, 13 lipca 2017

Lokalizacja przy centrum handlowym, kącik ”Esenso Cafe”, dostosowanie do obsługi TIR oraz… sushi. Taka jest właśnie druga stacja paliw Avia w Polsce, otwarta w mieście Turek.

Druga stacja paliw Avia w Polsce

Autor: Unimot

W miejscowości Turek (woj. wielkopolskie) przy ul. Komunalnej 2 została uruchomiona druga w Polsce stacja paliw pod marką Avia. Wyróżnia się ona dopasowaniem do potrzeb różnych grup klientów. Poza najwyższej jakości paliwem, kierowcy mogą tu skosztować pysznej kawy, zjeść hot-doga lub… sushi. Część paliwowa jest dostosowana do tankowania samochodów ciężarowych (dystrybutory szybki TIR i AdBlue). Stacja w Turku jest zlokalizowana zaraz przy centrum handlowym „Turkovia” i posiada kącik kawowy, zbudowany według koncepcji „Esenso Cafe”, zaprojektowanej specjalnie dla polskiego oddziału Avia.

Otwarcie stacji paliw Avia w Turku to kolejny krok spółki Unimot w kierunku realizacji założonego planu otwarcia w tym roku około 15 stacji pod tą marką w Polsce.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
link do aktualnego numeru: Maj /Czerwiec 2017

– Jeszcze w tym miesiącu planujemy otwarcie kolejnej stacji Avia, tym razem w stolicy. Na razie nie chcemy zdradzać gdzie, ale zapewniam, że również będziemy przy centrum handlowym, gdyż staramy się wybierać lokalizacje przyjazne dla potencjalnych klientów. Finalizujemy także kolejne lokalizacje w województwach mazowieckim i wielkopolskim – uchyla rąbka tajemnicy Robert Brzozowski, prezes zarządu Unimot S.A.

Unimot coraz śmielej rozwija detaliczne kanały sprzedaży. Oprócz otwartych dwóch pierwszych stacji paliw Avia, spółka dynamicznie rozwija także aplikację mobilną Tankuj24, która oferuje zakup tańszego paliwa już na ponad 70 stacjach partnerskich w Polsce. Także każda nowa stacja pod marką Avia będzie współpracowała z aplikacją Tankuj24, aby zapewnić spółce efekt synergii z dwóch prowadzonych jednocześnie projektów detalicznych.
 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.