Strona główna Wiadomości Dwie nowe placówki BP w Polsce

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - PETROLNET.PL

Dwie nowe placówki BP w Polsce

Petrolnet.pl, 21 lipca 2016

Od połowy lipca 2016 roku rozpoczęły działalność dwie placówki BP. Są to: stacja BP Słoneczko w Regułach koło Warszawy i stacja partnerska BP Siedliszczki w województwie lubelskim.

Autor: Shutterstock.com

Razem z dwoma nowymi obiektami, sieć BP w Polsce liczy 504 stacje, w tym 238 stacji partnerskich i 28 lokalizacji przy autostradach oraz drogach ekspresowych.

Jak podaje koncern, wszystkie paliwa (benzyny bezołowiowe oraz olej napędowy), oferowane na stacjach BP są zgodne z wymogami polskich norm dotyczących jakości paliwa oraz obowiązującym rozporządzeniem w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych.

W kwietniu BP wprowadził na rynek polski swoje najlepsze jak dotąd paliwa, usuwające zanieczyszczenia z silnika: paliwa BP Ultimate z technologią Active oraz paliwa regularne z technologią Active.

Nowe paliwa BP z technologią Active opracowane zostały z myślą o eliminowaniu zanieczyszczeń z silnika - informuje firma. Usuwają brud, chronią silnik przed ponownym zanieczyszczeniem oraz minimalizują problemy i szkody spowodowane przez zanieczyszczenia.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE  
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
- link do aktualnego numeru: MAJ-CZERWIEC 2016

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.