Strona główna Wiadomości Dwóch partnerów dołączyło do BP

Coraz więcej placówek w sieci

Dwóch partnerów dołączyło do BP

Petrolnet.pl, 8 listopada 2017

W ostatnim czasie rozpoczęły działalność dwie nowe stacje partnerskie BP. Są to: stacja partnerska BP Chybie (woj. śląskie) i stacja partnerska BP Radawiec (woj. lubelskie).

Dwóch partnerów dołączyło do BP

Autor: BP Europa SE Oddział w Polsce

Poniżej podajemy szczegóły dotyczące nowo otwartych stacji.

Stacja BP Chybie jest zlokalizowana przy ul. Cieszyńskiej 1 w Chybiu, w woj. śląskim. W swojej ofercie posiada: dwa dystrybutory wieloproduktowe ośmiowężowe z funkcją HSD (High Speed Diesel), dystrybutor LPG, AdBlue tankowane z dystrybutora, kącik gastronomiczny Wild Bean Cafe, sklep convenience, myjnię bezdotykową.

Stacja BP Radawiec jest zlokalizowana Radowcu Dużym (Motycz), w woj. lubelskim. W swojej ofercie posiada: dwa dystrybutory wieloproduktowe ośmiowężowe, dystrybutor sześciowężowy z funkcją HSD (High Speed Diesel), dwuwężowy dystrybutor LPG. Przy stacji wkrótce zostanie otwarta myjnia bezdotykowa.

Obecnie sieć BP liczy 524 stacje, w tym 241 stacji partnerskich i blisko 50 lokalizacji przy autostradach i drogach ekspresowych.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE