Strona główna Wiadomości Nowy dystrybutor płynu do spryskiwaczy od PetroConsulting

Automatyka stacji paliw

Nowy dystrybutor płynu do spryskiwaczy od PetroConsulting

Petrolnet.pl, 13 września 2016

Samoobsługowy dystrybutor płynu do spryskiwaczy szyb samochodowych i reflektorów na monety lub żetony wprowadziła na rynek spółka PetroConsulting. Dystrybutor jest proekologoczny oraz ekonomiczny.

Autor: PetroConsulting Sp. z o.o.

W popularnych samochodach pojemność zbiornika płynu do spryskiwaczy waha się od 2,8 do 6,5 litra, a najczęstsze w sprzedaży są zbiorniki 4 lub 5 litrów, przez to ciężko dopasować ilość potrzebnego płynu podczas zakupu. Samoobsługowy dystrybutor płynu do spryskiwaczy eliminuje tą niedogodność – informuje spółka.

Jak podano, dystrybutor dodatkowo jest proekologoczny – brak jednorazowych opakowań oraz ekonomiczny – cena płynu kupowanego w opakowaniach zbiorczych jest znacznie niższa niż w opakowaniach 4 lub 5 litrowych, co pozwala na zwiększenie dochodów stacji.

Kolejną zaletą jest prosty i czysty sposób nalewania płynu – pisze spółka. Dzięki specjalistycznemu pistoletowi nalewczmu dolanie płynu do umieszczonego często w trudno dostępnym miejscu zbiornika w samochodzie jest dla kierowcy wygodne i nieskomplikowane.

Na życzenie klienta dystrybutor możne zostać przystosowany do dystrybucji innych płynów np. AdBlue, płyn chłodniczy lub woda demineralizowana – informuje PetroConsulting. (pr)

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE  
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
- link do aktualnego numeru: MAJ-CZERWIEC 2016

Zgłoś błąd lub wyślij komentarz do redakcji: r.grzesinski@brogmarketing.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.