Strona główna Wiadomości Dzień Niepodległości z Huzarem

Sieć zaprasza do wspólnego świętowania

Dzień Niepodległości z Huzarem

Petrolnet.pl, 8 listopada 2017

W dniu 11 listopada 2017 r. Polskie Stacje Paliw Huzar organizują akcję „Dzień Niepodległości – świętuj z Huzarem”, przyłączając się w ten sposób do obchodów narodowego święta.

Dzień Niepodległości z Huzarem

Autor: Huzar PSP

Od wielu lat święto odzyskania przez Polskę niepodległości nabiera nowego charakteru. Nie ogranicza się już tylko do oficjalnych uroczystości w miejscach pamięci narodowej czy nabożeństw w świątyniach. Z tej okazji organizowane są koncerty, wystawy, konkursy i akcje promocyjne.

– To ważny dzień na kartach historii naszego kraju. Jako polska firma, wpierająca patriotyzm gospodarczy chcemy przyłączyć się do obchodów Święta Niepodległości i dlatego przygotowaliśmy specjalną akcję promocyjną – mówi Ireneusz Jabłonowski, prezes Huzar PSP. Na klientów, którzy 11 listopada odwiedzą nasze stacje, czekają patriotyczne upominki – dodaje.

Pierwsze 100 osób, które w Dniu Niepodległości zatankują swoje auta i/lub zrobią zakupy
w przystacyjnym sklepie za dowolną kwotę, otrzymają patriotyczne upominki nawiązujące tematem do obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Liczba upominków jest ograniczona.


 

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.