Strona główna Wiadomości Dzień Niepodległości z Huzarem

Sieć zaprasza do wspólnego świętowania

Dzień Niepodległości z Huzarem

Petrolnet.pl, 8 listopada 2017

W dniu 11 listopada 2017 r. Polskie Stacje Paliw Huzar organizują akcję „Dzień Niepodległości – świętuj z Huzarem”, przyłączając się w ten sposób do obchodów narodowego święta.

Dzień Niepodległości z Huzarem

Autor: Huzar PSP

Od wielu lat święto odzyskania przez Polskę niepodległości nabiera nowego charakteru. Nie ogranicza się już tylko do oficjalnych uroczystości w miejscach pamięci narodowej czy nabożeństw w świątyniach. Z tej okazji organizowane są koncerty, wystawy, konkursy i akcje promocyjne.

– To ważny dzień na kartach historii naszego kraju. Jako polska firma, wpierająca patriotyzm gospodarczy chcemy przyłączyć się do obchodów Święta Niepodległości i dlatego przygotowaliśmy specjalną akcję promocyjną – mówi Ireneusz Jabłonowski, prezes Huzar PSP. Na klientów, którzy 11 listopada odwiedzą nasze stacje, czekają patriotyczne upominki – dodaje.

Pierwsze 100 osób, które w Dniu Niepodległości zatankują swoje auta i/lub zrobią zakupy
w przystacyjnym sklepie za dowolną kwotę, otrzymają patriotyczne upominki nawiązujące tematem do obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Liczba upominków jest ograniczona.


 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE