Strona główna Wiadomości Ehrle Sponsorem Głównym XVIII Forum PetroTrend 2018

Najważniejsze w Polsce spotkanie branży stacji paliw

Ehrle Sponsorem Głównym XVIII Forum PetroTrend 2018

Petrolnet.pl, 13 marca 2018

Firma będąca liderem wśród producentów myjni bezdotykowych została Sponsorem Głównym najważniejszego w Polsce spotkania właścicieli stacji paliw - XVIII Forum PetroTrend 2018. Tegoroczna oferta Ehrle uczestniczyć będzie także w konkursie dla dostawców Supplier of the Year 2018. Wydarzenie już 28 marca w Sheraton Warsaw Hotel.

Ehrle Sponsorem Głównym XVIII Forum PetroTrend 2018

Autor: BROG B2B

Ehrle stało się na przestrzeni lat synonimem rozwoju i solidności. Bazując na doświadczeniach, zdobywanych przez dziesięciolecia firma produkuje myjnie bezdotykowe, dedykowane najbardziej wymagającym Klientom.

Połączenie tradycji i sprawdzonych rozwiązań z najnowocześniejszymi technologiami owocuje szeroką gamą solidnych urządzeń, które spotkać można dzisiaj na całym świecie.

Ciągle wprowadzane innowacje powodują, że każda myjnia Ehrle jest doskonałą, przyszłościową inwestycją.
 

SUPPLIER OF THE YEAR 2018
PRESTIŻ • ZAUFANIE ODBIORCÓW • SUKCES SPRZEDAŻOWY
- kliknij po szczegóły -

Organizowane przez wydawcę czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store i portalu www.petrolnet.pl XVIII Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2018 odbędzie się już 28 marca 2018 roku w Sheraton Warsaw Hotel. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Każda edycja najważniejszego w Polsce spotkania właścicieli stacji paliw, sklepów convenience oraz gastronomii na stacji cieszy się ogromnym zainteresowaniem Uczestników, Sponsorów, Wystawców oraz Kupców z sieciowych i niezależnych stacji paliw. Tylko tu, raz w roku, ze wszystkich zakątków Polski zjeżdżają się właściciele oraz najlepsi praktycy i eksperci, aby uczestniczyć w tym prestiżowym wydarzeniu.

Tradycyjnie podczas uroczystej kolacji z Galą konkursu STACJA BENZYNOWA ROKU 2018 wręczone zostaną nagrody tegorocznym laureatom. Po raz pierwszy w historii Forum PetroTrend, w nowym konkursie SUPPLIER OF TEHE YEAR 2018 zostanie wyłoniony najlepszy dostawca produktów lub usług dla tej branży.

– Forum PetroTrend to jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym, co aktualne w branży, wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych i zarządów sieci, ekspertów oraz dostawców, którzy mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. Dzięki osiemnastoletniej tradycji udało nam się stworzyć najlepsze w Polsce wydarzenie dla branży stacji paliw – powiedział Rafał Madyński, prezes zarządu, BROG B2B.


  TEGOROCZNA EDYCJA
28 MARCA 2018 SHERATON WARSAW HOTEL!


Jeżeli Państwa firmie zależy na:

•  udziale w BUSINESS SPEED DATING – serii szybkich i bezpośrednich spotkań z „kupcami” z sieci;
•  realnej możliwości pozyskania KONTRAKTÓW ROKU;
• efektywnej inwestycji marketingowej z wymiernymi korzyściami;
• budowie i zacieśnianiu relacji biznesowych;
• kuluarowych rozmowach i kontaktach;
• prezentacji aktualnej oferty decydentom:
   - prezesom, członkom zarządów sieci stacji paliw,
   - managerom i category managerom,
   - właścicielom niezależnych stacji paliw.
• udziale w najważniejszym w roku, oczekiwanym wydarzeniu dla branży
 zapraszamy do kontaktu z Organizatorem celem uzyskania pełnej oferty lub zarejestrowania uczestnictwa.

WWW.PETROTREND.PL

Organizatorem jest wydawca czasopism: Stacja Benzynowa & Convenience Store, Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, portali: www.petrolnet.pl, www.horecanet.pl, oraz organizator Forum Rynku Paliwowego PetroTrend, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Zbigniew Pąk 
dyrektor sprzedaży
tel.: 664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl
 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.