Strona główna Wiadomości Innowator bezpieczeństwa technicznego

Najważniejsze artykuły tygodnia - Petrolnet.pl

Innowator bezpieczeństwa technicznego

Petrolnet.pl, 20 stycznia 2017

Grupa Lotos otrzymała nagrodę specjalną w kategorii innowacyjność w ramach rankingu Lider Bezpieczeństwa Technicznego 2016 za innowacyjne podejście do analizy ryzyka eksploatacji urządzeń technicznych.

Autor:

Lider Bezpieczeństwa Technicznego to inicjatywa Urzędu Dozoru Technicznego organizowana pod patronatem Ministerstwa Rozwoju.

Tegoroczna gala Liderów Bezpieczeństwa Technicznego przypadła na jubileusz 105-lecia dozoru technicznego w Polsce. Podczas uroczystości wręczono statuetki Lidera Bezpieczeństwa Technicznego 2016 oraz nagrody specjalne dla firm utrzymujących najwyższy standard bezpieczeństwa technicznego i wyróżniające się innowacyjnością i wkładem w rozwój gospodarczy kraju. W kategorii innowacyjność uhonorowano Grupę Lotos.
– Lotos traktuje priorytetowo innowacyjność i bezpieczeństwo – podkreślał Jarosław Kawula, wiceprezes Zarządu ds. produkcji Grupy Lotos SA., który odebrał pamiątkowy dyplom w imieniu firmy. – Zarządzając infrastrukturą krytyczną, stale szukamy nowoczesnych i skutecznych rozwiązań, by eliminować rożnego rodzaju ryzyka, zwłaszcza te operacyjne. Naszym długoletnim partnerem w realizacji tych zadań jest Urząd Dozoru Technicznego. To wsparcie będzie dla nas bardzo istotne zwłaszcza teraz. Przed nami postój remontowy, który będzie największym tego typu przedsięwzięciem remontowo-serwisowym w historii zakładu.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
link do aktualnego numeru: GRUDZIEŃ 2016

Lider Bezpieczeństwa Technicznego to inicjatywa UDT zapoczątkowana w 2014 roku. Patronat nad tym ogólnopolskim konkursem objęło Ministerstwo Rozwoju. Kapituła rankingu ocenia firmy zajmujące się projektowaniem, wytwarzaniem, instalacją, eksploatacją, naprawą i modernizacją urządzeń technicznych.
 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.