Strona główna Wiadomości Liderzy Rynku – Dostawcy dla stacji paliw Raport 2017

Najważniejsze artykuły tygodnia - Petrolnet.pl

Liderzy Rynku – Dostawcy dla stacji paliw Raport 2017

Petrolnet.pl, 31 stycznia 2017

Praktyczny przewodnik, który przez cały rok pomagać będzie właścicielom stacji paliw w podejmowaniu decyzji dotyczących doboru dostawców lub usługodawcóww ukazał się właśnie nakładem BROG Marketing - wydawcy portalu Petrolnet.pl oraz czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store.

JUŻ NA RYNKU! Dla wszystkich bezpłatny dostęp do pełnego wydania!

Autor:

Liderzy Rynku - Dostawcy dla stacji paliw RAPORT 2017 ukazał się w nakładzie egzemplarzowym wynoszącym 10 000 (bezpłatna wysyłka imienna), 18 000 subskrybentów newsletterów portalu www.petrolnet.pl otrzyma go w formie elektronicznej na własną skrzynkę. Będzie również dostępny dożywotnio i całkowicie bezpłatnie dla 15 000 użytkowników portalu www.petrolnet.pl. Publikacja ponadto będzie przez cały rok szeroko promowana i dystrybuowana na wszystkich najważniejszych wydarzeniach branżowych w Polsce.

LIDERZY RYNKU - DOSTAWCY DLA STACJI PALIW - RAPORT 2017
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
- kliknij, aby zapoznać się z wersją elektroniczną

Egzemplarze publikacji trafią do rąk własnych:
- właścicieli stacji paliw
- prezesów, zarządów, „kupców” i menadżerów z sieci oraz koncernów bezpośrednio
  odpowiedzialnych za zakupy, zaopatrzenie, wyposażenie, inwestycje itp.
- architektów, doradców inwestycyjnych oraz ekspertów

Raport zawiera wypowiedzi ekspertów i analityków rynku, opinie właścicieli sieci stacji paliw oraz prezentacje producentów i dostawców produktów lub usług dla branży stacji paliw. Całość została podzielona na kilka działów - Rynek paliw, Plany inwestycyjne, Business Speed Dating, Sklep i gastronomia, Zarządzanie i marketing, Wyposażenie stacji.

Publikacja powstała w BROG Marketing -platforma mediów skutecznej komunikacji B2B, wydawca czasopism: czasopism: Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Kontakt z Biurem Reklamy BROG Marketing:
Zbigniew Pąk, szef zespołu sprzedaży rynku paliwowego
tel.: +48 664 463 083
z.pak@brogmarketing.pl

WWW.BROGMARKETING.PL

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE