Strona główna Wiadomości Już są Liderzy Rynku Dostawcy dla Stacji Paliw RAPORT 2018!

Link do pełnej wersji elektronicznej w artykule

Już są Liderzy Rynku Dostawcy dla Stacji Paliw RAPORT 2018!

Petrolnet.pl, Stacja Benzynowa & Convenience Store, 13 lutego 2018

Skuteczny poradnik umożliwiający podejmowanie właściwych decyzji zakupowych i inwestycyjnych właśnie ukazał się na rynku. Zawsze i dla wszystkich bezpłatny dostęp do pełnego wydania. Publikacja powstała pod redakcją czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store oraz naszego newsowego portalu Petrolnet.pl.

JUŻ NA RYNKU! Dla wszystkich bezpłatny dostęp do pełnego wydania!

Autor: BROG B2B

Publikacja zawiera wyniki badań dotyczące rynku dostawców, wypowiedzi ekspertów i analityków, opinie właścicieli stacji paliw, a także managerów sieci stacji paliw na temat istniejących oraz oczekiwanych form relacji z dostawcami. Ponadto znajdą w niej Państwo szeroki przegląd aktualnej oferty rynkowej dostawców skierowaną do bezpośrednich odbiorców branży stacji paliw i sklepów convenience.

Liderzy Rynku – Dostawcy dla Stacji Paliw – RAPORT 2018 ukazał się w nakładzie < 10 000 egzemplarzy (bezpłatna wysyłka imienna), blisko 18 000 subskrybentów newslettera portalu www.petrolnet.pl otrzyma go w formie elektronicznej na własną skrzynkę. Jest również dostępny całkowicie bezpłatnie dla ponad 14 000 użytkowników portalu www.petrolnet.pl.

Publikacja ponadto będzie przez cały rok szeroko promowana i dystrybuowana na wszystkich najważniejszych wydarzeniach branżowych w Polsce.
 

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2018
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej – kliknij


Egzemplarze publikacji trafią do rąk własnych:
- niezależnych właścicieli stacji paliw i sklepów convenience
- prezesów, zarządów, „kupców” i menadżerów z sieci bezpośrednio
  odpowiedzialnych za zakupy, zaopatrzenie, wyposażenie, inwestycje itp.;
- architektów i pracowni projektowych
- doradców inwestycyjnych oraz ekspertów

 
BROG B2B – platforma mediów skutecznej komunikacji B2B  – wydawca czasopism: Stacja Benzynowa & Convenience Store, Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee; portali: www.petrolnet.pl, www.horecanet.pl, oraz organizator Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel.
 

Zapraszamy do współpracy!
BROG B2B
Kontakt z Biurem Reklamy:
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl
 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE