Strona główna Wiadomości Już wkrótce nowe kubki termiczne Stop Cafe

Tylko u nas!

Już wkrótce nowe kubki termiczne Stop Cafe

Petrolnet.pl, 22 sierpnia 2017

Do tej pory miłośnicy kawy korzystający z oferty Stop Cafe i Stop Cafe bistro na stacjach Orlen mogli wyposażyć się w kubki termiczne z logo sieci przystacyjnych kawiarni. Już niedługo do sprzedaży w sieci detalicznej koncernu trafią nowe kubki termiczne w zróżnicowanych wzorach.

Nowe kubki termiczne Stop Cafe

Autor: Shutterstock

Do tej pory kierowcy, którzy lubią, gdy ich kawa nie traci temperatury mogli wyposażyć się na stacjach Orlen w kubek termiczny o pojemności 500 ml, wykonany ze stali nierdzewnej. Ciemnobrązowy kolor miał kojarzyć się z kawą, a logo Stop Cafe miało przypominać o ulubionej sieci przystacyjnych kawiarni. Klienci mogli zakupić w cenie 34,90 zł lub wymienić za 9000 punktów uzbieranych w programie lojalnościowym Orlen Vitay.

Jednak Orlen cały czas pracuje nad swoją ofertą pozapaliwową, śledząc i samemu kreując trendy. Dlatego już niedługo kierowcy odwiedzający punkty Stop Cafe będą mogli wyposażyć się nie w jeden, a w siedem różnych wzorów kubków. Choć nie znamy szczegółów projektów, wiemy, że kubki zostaną wyprodukowane w ilości 70 tys. sztuk.

W pierwszej transzy bezpośrednio na stacje sieci zostanie dostarczonych 50 tys. sztuk kubków, a minimum półtora miesiąca od pierwszego zatowarowania zostanie dostarczona druga transza, tym razem 20 tys. sztuk.

Co ciekawe, wedle wymogów koncernu, temperatura wody wewnątrz nowych kubków po 4 godzinach od napełnienia ich wrzątkiem nie powinna spaść poniżej 40 stopni Cel. (przy temperaturze otoczenia 20 stopni Cel.).

Kubki zostaną dostarczone do sieci 1200 stacji Orlen, przy których działają punkty Stop Cafe i Stop Cafe Bistro. Jednak koncern zakłada również możliwość składania zamówień na kubki przez stacje DOFO (będące własnością ajenta i prowadzone na zasadzie umowy franczyzy).

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
link do aktualnego numeru: Maj /Czerwiec 2017

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.