Strona główna Wiadomości Kolejnych czterech wystawców na PetroTrend 2016

Realna szansa na kontrakt roku!

Kolejnych czterech wystawców na PetroTrend 2016

Petrolnet.pl, 3 lutego 2016

SCM, Ajinomoto Poland, Bosma Group Europe, Here dołączyli do grona wystawców podczas najważniejszego spotkania właścicieli oraz menedżerów stacji paliw XVI Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2016. Przedstawiciele firm spotkają się także z "kupcami" z koncernów i sieci stacji paliw. Wydarzenie odbędzie się już 9 marca br. w Westin Warsaw Hotel.

SCM to wyłączny dystrybutor produktów Monin na Polskę SCM działa od września 2005 roku. Głównym przesłaniem firmy jest zapewnienie klientom takiego poziomu serwisu i jakości produktu przy zapewnieniu konkurencyjnej ceny ,aby mogli się oni skupić wyłącznie na końcowym konsumencie osiągając cele biznesowe.

Ajinomoto Poland jest producentem i dystrybutorem zup błyskawicznych z makaronem oraz przypraw do dań japońskich. Firma zarządza markami takimi jak SAMSMAK®, OYAKATA®, YUMYUM® i YAKINOODLES®. Ajinomoto Poland korzysta z bogatego międzynarodowego doświadczenia korporacji Ajinomoto Group, specjalizującej się w produkcji artykułów spożywczych i farmaceutycznych. Firma, której główna siedziba znajduje się w Tokio, została założona ponad 100 lat temu.

Bosma Group Europe jest renomowanym producentem oświetlenia samochodowego. Wieloletnie doświadczenie, innowacyjne  rozwiązania, nowoczesne technologie gwarantują wysoką jakość produktów kolekcji „Bosma for better life”. Nasz międzynarodowy zespół ekspertów, myśląc globalnie, działa lokalnie i kooperuje z partnerami biznesowymi z całej Europy budując sieć dystrybucji.

Here jest wiodącą firmą w branży nawigacyjnej, zapewniającą bardzo precyzyjne i aktualne mapy. Bazując na 30 letnim doświadczeniu w kartografii, Here oferuje mapy ponad 190 krajów a nawigację głosową w 131 krajach i w 50 językach. Podczas targów Here proponuje nawiązanie współpracy firmom chcącym umieścić swoje Punkty Zainteresowań na mapach. Współpraca odbywa się na zasadach partnerstwa i nie wiąże się z kosztami dla żadnej ze stron.

Jeżeli Państwa firmie zależy na:
      • udziale w BUSINESS SPEED DATING - serii bezpośrednich spotkań na temat współpracy z „kupcami” od największych odbiorców sieciowych
      • realnej możliwości pozyskania tzw. KONTRAKTU ROKU

      • efektywnej inwestycji marketingowej przekładającej się na wymierne korzyści;
      • budowie i zacieśnianiu relacji biznesowych na najwyższym szczeblu;
      • kuluarowych rozmowach w gronie partnerów i przyjaciół w biznesie;
      • prezentacji aktualnej oferty wśród najbardziej decyzyjnych przedsiębiorców w osobach:
            - prezesów, członków zarządów sieci i koncernów
            - menadżerów bezpośrednio odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie,
              modernizacje, inwestycje w zakresie infrastruktury oraz  sklepu i gastronomii
            - właścicieli niezależnych stacji paliw
      • udziale w najważniejszym w roku wydarzeniu dla branży

Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend, od piętnastu lat zajmuje wyjątkową, prestiżową pozycję wśród konferencji organizowanych na polskim rynku. Program wydarzenia podejmuje najważniejsze tematy i problemy stojące przed firmami działającymi w branży paliwowej. Zaproszeni prelegenci i paneliści należą do najwybitniejszych profesjonalistów rynku oraz liderów opinii w branży. To osoby, których głos kształtuje przyszłość sektora paliwowego w naszym kraju. Tradycyjnie w wydarzeniu biorą udział prezesi, członkowie zarządów oraz osoby odpowiedzialne za rozwój i inwestycje, właściciele stacji paliw, a także przedstawiciele producentów i dystrybutorów działających na tym rynku.

Forum Rynku Stacji Paliw to nie tylko prelekcje i dyskusje panelowe, ale także wyjątkowe miejsce spotkań i kontaktów biznesowych.  Po raz kolejny imprezie towarzyszyć będzie BUSINESS SPEED DATING. To miejsce wielu indywidualnych, szybkich i rzeczowych spotkań, w którym do dyspozycji dostawców produktów, urządzeń lub usług obecni są "kupcy" odpowiedzialni za zaopatrzenie i inwestycje w największych koncernach oraz sieciach stacji paliw. To jedyna w roku okazja do nawiązania bezpośrednich relacji i wymiany informacji na temat możliwości współpracy z osobami decyzyjnymi w kwestii zakupów i rozwoju u największych odbiorców. To realna szansa na pozyskanie KONTRAKTU ROKU!

Organizatorem jest BROG Marketing - platforma mediów skutecznej komunikacji B2B  – wydawca miesięczników: Stacja Benzynowa & Convenience Store, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Świat Hoteli; portali: www.petrolnet.pl, www.horecanet.pl oraz organizator Forum Rynku Stacji Paliw Petro Trend, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni - Lodziarni - Cukierni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel.

Zainteresowanych szczegółowymi informacjami na temat konkursu oraz kwestii dotyczących sponsoringu, udziału w wystawie czy bezpośrednimi spotkaniami w ramach Business Speed Dating XVI edycji Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2016 prosimy o kontakt:

Kontakt z Organizatorem:

BROG Marketing
Zbigniew Pąk - szef zespołu rynku paliwowego
tel. kom. +48 664 463 083
e-mail: z.pak@brogmarketing.pl

www.brogmarketing.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.