Strona główna Wiadomości Kosmetyki Huzar na sezon letni

Oferta dla kierowców

Kosmetyki Huzar na sezon letni

Petrolnet.pl, 9 sierpnia 2016

Na półkach przystacyjnych sklepów sieci Polskie Stacje Paliw Huzar dostępne są już letnie płyny do spryskiwaczy Czysta Szyba i kosmetyki serii Czyste Auto - poinformowała spółka na początku sierpnia 2016.

Autor: HUZAR PSP S.A.

Jak napisano w komunikacie, bogata oferta najnowszej generacji kosmetyków do pielęgnacji samochodu obejmuje między innymi preparat do mycia szyb, charakteryzujący się wysoką jakością, wydajnością oraz skutecznością działania.

Wśród letnich kosmetyków znaleźć możemy także płyn do usuwania owadów, niezastąpiony w okresie letnim – dzięki swoim właściwościom umożliwia szybkie usunięcie warstwy owadów z pojazdu. Mleczko do konserwacji kokpitu doskonale wyczyści i zakonserwuje deskę rozdzielczą, a preparat do czyszczenia silnika usunie nawet uporczywy brud. Preparaty te posiadają jeszcze jedną ważną zaletę – ich działanie dostosowane jest do wysokich temperatur.

Do woskowania auta z kolei, warto użyć kosmetyku o nazwie Hydrowosk, natomiast stan tapicerki po zimie poprawi dedykowany płyn - napisała czytamy w informacji spółki.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE  
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
- link do aktualnego numeru: MAJ-CZERWIEC 2016

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.