Strona główna Wiadomości Lotos w pięciu nowych lokalizacjach

W sieci Lotos jest już prawie 500 placówek

Lotos w pięciu nowych lokalizacjach

Petrolnet.pl, 3 stycznia 2018

Sieć stacji paliwowych Lotos liczy obecnie 490 obiektów. W ciągu ostatnich dni grudnia 2017 roku Lotos powiększył się o pięć lokalizacji w: Pruszkowie, Sandomierzu, Piotrkowie Trybunalskim, Praszce (woj. opolskie) oraz w samym Opolu.

Nowe stacje Lotosu na mapie Polski

Autor: Grupa Lotos

23 grudnia 2017 roku otwarto nową stację w Pruszkowie, która jest położona przy drodze wojewódzkiej nr 718 (ul. Poznańska). Jest to 73. obiekt działający w sieci Lotos w województwie mazowieckim.

28 grudnia 2017 roku dołączyły kolejne dwie stacje. Pierwsza z nich to stacja uruchomiona w Sandomierzu, przy drodze krajowej nr 77 (ul. Kwiatkowskiego 140), będąca 11. stacją paliwową sieci Lotos w województwie świętokrzyskim.

Drugim obiektem otwartym 28 grudnia 2017 roku jest stacja położona u zbiegu dróg krajowych nr 42 i 45 w miejscowości Praszka (ul. Listopadowa 14) na Opolszczyźnie. Nowa stacja jest położona pomiędzy Kluczborkiem, Wieluniem i Krzepicami, a dystans pomiędzy każdą z tych miejscowości a Praszką wynosi od 20 do 27 km.

29 grudnia 2017 roku w sieci Lotos otwarto również stację w Opolu (ul. Opolska 1b). Tym samym w województwie opolskim działają już 22 obiekty sieci Lotos.

30 grudnia 2017 roku uruchomiono również nową stację w Piotrkowie Trybunalskim. Stacja sieci Lotos zlokalizowana jest przy ul. Sulejowskiej 49A, tuż przy drodze ekspresowej S74.

Wśród 490 stacji Lotosu 185 to stacje franczyzowe. Pozostałe to stacje własne, w tym 20 Miejsc Obsługi Podróżnych (MOP) przy autostradach i drogach ekspresowych.

Jednym z kluczowych parametrów strategii rozwoju Grupy Kapitałowej Lotos realizowanej w latach 2017-2022 jest zwiększenie sieci Lotos do 550 stacji paliw.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
  NOWOCZESNE I PRAKTYCZNE CZASOPISMO WŁAŚCICIELI STACJI PALIW
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
link do aktualnego numeru: LISTOPAD-GRUDZIEŃ


 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.