Strona główna Wiadomości Lukoil szuka dostawców środków czystości

Tylko u nas!

Lukoil szuka dostawców środków czystości

Petrolnet.pl, 9 stycznia 2018

Firma Amic Polska, właściciel sieci stacji paliw Lukoil na polskim rynku, ogłosiła otwarcie przetargu na dostawę środków czystości na stacje paliw Lukoil w Polsce.

Lukoil szuka dostawców środków czystości

Autor: Lukoil

Firmy zainteresowane udziałem w przetargu powinny zarejestrować się za pomocą specjalnego formularza, dostępnego na stronie internetowej koncernu (w zakładce przetargów), do 10 stycznia br. do godziny 18.00.

Zarejestrowane firmy otrzymają szczegółową specyfikację dotyczącą przetargu w dniu 11 stycznia. Jednocześnie maksymalny czas na przedstawienie oferty przetargowej upływa dnia 19 stycznia do godziny 12.00.

Istnieje także możliwość otrzymania dalszych informacji na temat przetargu. W tym celu należy bezpośrednio kontaktować się z działem przetargów firmy Amic Polska.

Przypominamy, że firma Amic Energy w lutym 2016 podpisała umową przejęcia 116 stacji Lukoil na terenie Polski. Od tamtej pory firma zarządza siecią pod brandem Lukoil przez okres do 5 lat zgodnie z umową licencyjną na używanie znaku towarowego. Obecnie na terenie Polski działa 115 stacji pod marką Lukoil.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
  NOWOCZESNE I PRAKTYCZNE CZASOPISMO WŁAŚCICIELI STACJI PALIW
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
link do aktualnego numeru: LISTOPAD-GRUDZIEŃ

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.