Strona główna Wiadomości Mamy video z XVIII Forum PetroTrend 2018!

Przeżyjmy to jeszcze raz!

Mamy video z XVIII Forum PetroTrend 2018!

Petrolnet.pl, 10 kwietnia 2018

Komplet uczestników w osobach przedstawicieli kilku tysięcy stacji paliw, dostawców i „kupców” z całej Polski. Szerokie grono właścicieli i dyrektorów stacji niezależnych oraz prezesów sieci. Praktyczne porady i sprawdzone metody na prowadzenie biznesu z sukcesem. A o atmosferze, która panowała podczas najważniejszego w Polsce spotkania branży przekonają się Państwo ze zdjęć.

Mamy video z XVIII Forum PetroTrend 2018!

Autor: Wojciech Bedyński

28 marca w Sheraton Warsaw Hotel na organizowanym przez nas od osiemnastu już lat Forum, spotkali się profesjonaliści decydujący o kierunkach rozwoju branży stacji paliw w Polsce. Nie zabrakło najwybitniejszych ekspertów i praktyków rynku, dostawców produktów i usług oraz przede wszystkim właścicieli i managerów stacji paliw.

To jedyna w roku okazja do indywidualnych spotkań na najwyższych szczeblach decyzyjnych, także w gronie przyjaciół i partnerów biznesowych. To również wspaniała platforma do wymiany doświadczeń, własnych sposobów na sukces i niezliczonych, indywidualnych, praktycznych porad.
 

 

W tym roku padł kolejny rekord – nie tylko w ogólnej liczbie uczestników, ale jak co roku udało nam się zgromadzić liczne grono „kupców”. Podczas tegorocznego Forum blisko 50 osób bezpośrednio odpowiedzialnych za zakupy, wyposażenie, inwestycje itp. spotkało się z dostawcami w strefie Business Speed Dating. Rozmowy – z realną szansę na KONTRAKTU ROKU – odbyły się równocześnie z konferencją w specjalnej sali przystosowanej do indywidualnych spotkań.
 – Podczas XVIII Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2018 w ramach formuły Business Speed Dating odbyły się spotkania pomiędzy przedstawicielami blisko 50 firm dostarczających produkty i usługi dla rynku stacji paliw, a „kupcami” reprezentującymi sieci stacji paliw, niezależne obiekty i inwestorów. To było już 19. Business Speed Dating organizowane przez firmę BROG B2B podczas naszych konferencji branżowych dla rynków stacji paliw i HoReCa. Firma BROG B2B w 2013 roku jako pierwsza w Polsce wprowadziła nową jakość w kontaktach biznesowych na linii kupiec – dostawca. Od tego czasu ta formuła spotkań bardzo intensywnie się rozwija, zapewniając wysoki standard współpracy. Każda kolejna organizowana przez nas konferencja generuje coraz większe zainteresowanie, zarówno po stronie dostawców, jak i odbiorców. Podczas tegorocznego Forum PetroTrend odbyło się aż 1000 spotkań – podsumował Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży w BROG B2B.

Na zakończenie XVIII Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2018, podczas wieczornej Gali z kolacją wyróżniliśmy najlepsze stacje paliw w konkursie Stacja Benzynowa Roku 2018. Tu także padła rekordowa liczba zgłoszeń, a konkurs z roku na rok staje się coraz popularniejszy.

 


Poznaliśmy także zwycięzców pierwszej edycji konkursu dla dostawców branży stacji paliw Supplier of the Year 2018. Wyjątkowych pięciu równorzędnych zwycięzców konkursu wybrało Jury złożone z kilkudziesięciu „kupców” uczestniczących w tegorocznej edycji Business Speed Dating. Wyróżnienie otrzymały firmy: AV Dystrybucja – dostawy dla stacji paliw, Hochland Polska, KED – producent i dystrybutor marki Komodo, Intereuropol Piekarnia Szwajcarska, Toms handel – dystrybutor marki Naztech.

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA
WWW.PETROTREND.PL


Organizator BROG B2B – media efektywnej komunikacji, wydawca czasopism: Stacja Benzynowa & Convenience Store, Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, portali: www.petrolnet.pl, www.horecanet.pl, oraz organizator Forum Rynku Paliwowego PetroTrend, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee.

Kontakt z Organizatorem
Edwin Kaniuk - redaktor naczelny
Stacja Benzynowa & Convenience Store
tel.: 664 463 085, 22 290 66 11
e.kaniuk@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Nowe regulacje zwiększają koszty prowadzenia działalności

Marek Pietrzak prezes Agencja Solidarni w Biznesie

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE