Strona główna Wiadomości Mamy video ze Sweets & Coffee Forum 2016!

Przeżyjmy to jeszcze raz!

Mamy video ze Sweets & Coffee Forum 2016!

Petrolnet.pl, 7 czerwca 2016

Dyskusje panelowe, wystawy, spotkania dostawców z „kupcami” z sieci oraz rozstrzygnięcie konkursu Sweets & Coffee Awards 2016 – to wszystko odbyło się 24 maja w Sheraton Warsaw Hotel podczas drugiej edycji Forum Rynku Kawiarni - Cukierni - Lodziarni Sweets & Coffee Forum 2016.

Obejrzyj video z Sweets & Coffee Forum 2016!

Autor: Wojciech Bedyński

Po raz drugi w jednym miejscu spotykali się prezesi, zarządy i menadżerowie sieci, a także właściciele niezależnych kawiarni, cukierni i lodziarni. Na jednej scenie zasiedli razem miedzy innymi przedstawiciele takich marek jak: Starbucks, Grycan, Costa Coffee, Green Caffe Nero, Columbus Coffee, Cukiernie Sowa, Batida, Organic Coffee & more, T.Deker Patissier & Chocolatier, Bubbleology. Nie zabrakło także właścicieli kultowych i uznanych brandów jak: kawiarnia Kafka, klubokawiarnia Jaś i Małgosia, DESEO Patisserie, Pleciuga Caffe, Kawa Rzeszowska, Amorinio.pl Ice Cream & Grand Café. Eksperci - Marek Lekki z ARC Rynek i Opinia, Anna Oleksak z Kofibrand, Tomasz Habdas oraz Kinga Gręda z Black Chilla podzielili się przeprowadzonymi badaniami, swoją wiedzą i doświadczeniem.

Wspólnie sporo miejsca poświęcili na temat przyszłości sektora, trendów, zarządzania, marketingu oraz, co wzbudziło ogromne zainteresowanie i sporą dyskusję na sali, kwestię personelu. Zaproszeni prelegenci i paneliści należą do najwybitniejszych profesjonalistów rynku oraz liderów opinii w tego sektora, dlatego też każda dyskusja wnosiła ogromną wartością dla całego wydarzenia. O tym, że Sweets & Coffee Forum spełnia rolę miejsca wymiany doświadczeń i nawiązywania nowych relacji biznesowych, świadczyły niekończące się pytania uczestników do zaproszonych gości oraz burzliwe dyskusje kuluarowe.

JUŻ WKRÓTCE NA PORTALU I W MAGAZYNIE SWEETS & COFFEE!
OPINIE UCZESTNIKÓW FORUM
PODSUMOWANIE CZEŚĆ MERYTORYCZNEJ
UZASADNIENIE WERDYKTU JURY SWEETS & COFFEE AWARDS 2016

Wydarzeniu po raz drugi towarzyszył cykl spotkań biznesowych dostawców z menadżerami bezpośrednio odpowiedzialnymi za zaopatrzenie, wyposażenie, inwestycje itp. w największych sieci kawiarni, cukierni i lodziarni w formule: Business Speed Dating.

PEŁNA FOTOGALERIA SWEETS & COFFEE FORUM 2016
kliknij, aby obejrzeć

Podczas wieczornej, uroczystej gali z kolacją zostały ogłoszone wyniki konkursu Sweets & Coffee Awards 2015. Nagrodzone zostały lokale z całej Polski w 10 kategoriach. Konkurs jest całkowicie nieodpłatny. Jest za to doskonałą okazją do promocji najlepszych firm i lokali w Polsce, uhonorowania pracy i osiągnięć ich właścicieli, a także personelu. To również kształtowanie pozytywnego wizerunku całej branży w naszym kraju.

Wszelkie szczegóły: WWW.SCFORUM.PL

Organizatorem jest BROG Marketing - platforma mediów skutecznej komunikacji B2B – wydawca czasopism: Nowości Gastronomiczne, Świat Hoteli, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem:
Adam Stępniak - szef zespołu sprzedaży
tel.: 664 463 069
a.stepniak@brogmarketing.pl

Marta Kudosz - redaktor Sweets & Coffee, redaktor naczelna Nowości Gastronomicznych
tel.: 664 463 089
m.kudosz@brogmarketing.pl

Karolina Stępniak
tel.: 664 463 096 - redaktor Sweets & Coffee, redaktor wydawnicza BROG Marketing
k.stepniak@brogmarketing.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Makarun o zakazie handlu

Marcin Szworak współwłaściciel Makarun Spaghetti and Salad

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.