Strona główna Wiadomości Mamy video ze Sweets & Coffee Forum 2016!

Przeżyjmy to jeszcze raz!

Mamy video ze Sweets & Coffee Forum 2016!

Petrolnet.pl, 7 czerwca 2016

Dyskusje panelowe, wystawy, spotkania dostawców z „kupcami” z sieci oraz rozstrzygnięcie konkursu Sweets & Coffee Awards 2016 – to wszystko odbyło się 24 maja w Sheraton Warsaw Hotel podczas drugiej edycji Forum Rynku Kawiarni - Cukierni - Lodziarni Sweets & Coffee Forum 2016.

Obejrzyj video z Sweets & Coffee Forum 2016!

Autor: Wojciech Bedyński

Po raz drugi w jednym miejscu spotykali się prezesi, zarządy i menadżerowie sieci, a także właściciele niezależnych kawiarni, cukierni i lodziarni. Na jednej scenie zasiedli razem miedzy innymi przedstawiciele takich marek jak: Starbucks, Grycan, Costa Coffee, Green Caffe Nero, Columbus Coffee, Cukiernie Sowa, Batida, Organic Coffee & more, T.Deker Patissier & Chocolatier, Bubbleology. Nie zabrakło także właścicieli kultowych i uznanych brandów jak: kawiarnia Kafka, klubokawiarnia Jaś i Małgosia, DESEO Patisserie, Pleciuga Caffe, Kawa Rzeszowska, Amorinio.pl Ice Cream & Grand Café. Eksperci - Marek Lekki z ARC Rynek i Opinia, Anna Oleksak z Kofibrand, Tomasz Habdas oraz Kinga Gręda z Black Chilla podzielili się przeprowadzonymi badaniami, swoją wiedzą i doświadczeniem.

Wspólnie sporo miejsca poświęcili na temat przyszłości sektora, trendów, zarządzania, marketingu oraz, co wzbudziło ogromne zainteresowanie i sporą dyskusję na sali, kwestię personelu. Zaproszeni prelegenci i paneliści należą do najwybitniejszych profesjonalistów rynku oraz liderów opinii w tego sektora, dlatego też każda dyskusja wnosiła ogromną wartością dla całego wydarzenia. O tym, że Sweets & Coffee Forum spełnia rolę miejsca wymiany doświadczeń i nawiązywania nowych relacji biznesowych, świadczyły niekończące się pytania uczestników do zaproszonych gości oraz burzliwe dyskusje kuluarowe.

JUŻ WKRÓTCE NA PORTALU I W MAGAZYNIE SWEETS & COFFEE!
OPINIE UCZESTNIKÓW FORUM
PODSUMOWANIE CZEŚĆ MERYTORYCZNEJ
UZASADNIENIE WERDYKTU JURY SWEETS & COFFEE AWARDS 2016

Wydarzeniu po raz drugi towarzyszył cykl spotkań biznesowych dostawców z menadżerami bezpośrednio odpowiedzialnymi za zaopatrzenie, wyposażenie, inwestycje itp. w największych sieci kawiarni, cukierni i lodziarni w formule: Business Speed Dating.

PEŁNA FOTOGALERIA SWEETS & COFFEE FORUM 2016
kliknij, aby obejrzeć

Podczas wieczornej, uroczystej gali z kolacją zostały ogłoszone wyniki konkursu Sweets & Coffee Awards 2015. Nagrodzone zostały lokale z całej Polski w 10 kategoriach. Konkurs jest całkowicie nieodpłatny. Jest za to doskonałą okazją do promocji najlepszych firm i lokali w Polsce, uhonorowania pracy i osiągnięć ich właścicieli, a także personelu. To również kształtowanie pozytywnego wizerunku całej branży w naszym kraju.

Wszelkie szczegóły: WWW.SCFORUM.PL

Organizatorem jest BROG Marketing - platforma mediów skutecznej komunikacji B2B – wydawca czasopism: Nowości Gastronomiczne, Świat Hoteli, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem:
Adam Stępniak - szef zespołu sprzedaży
tel.: 664 463 069
a.stepniak@brogmarketing.pl

Marta Kudosz - redaktor Sweets & Coffee, redaktor naczelna Nowości Gastronomicznych
tel.: 664 463 089
m.kudosz@brogmarketing.pl

Karolina Stępniak
tel.: 664 463 096 - redaktor Sweets & Coffee, redaktor wydawnicza BROG Marketing
k.stepniak@brogmarketing.pl

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Sztuka serwowania napojów kawowych

Kamil Gaszewski Beverage Category Coordinator Costa Coffee Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.