Strona główna Wiadomości Moya Firma na konferencjach Polskiej Unii Transportu

Akcja promocyjna karty flotowej

Moya Firma na konferencjach Polskiej Unii Transportu

Petrolnet.pl, 22 września 2016

Sieć stacji paliw Moya została partnerem rozpoczynającego się cyklu konferencji pod patronatem Polskiej Unii Transportu. To kolejny sposób na promocję karty Moya Firma wśród firm transportowych – poinformował operator sieci, spółka Anwim.

Autor: Anwim S.A. Warszawa

Pierwsza konferencja odbędzie się 22 września 2016 w Dębicy, siódma, ostatnia w tym cyklu, 16 listopada 2016 w Zielonej Górze. W międzyczasie uczestniczyć w konferencjiach będzie można również w Katowicach, Olsztynie, Kościerzynie, Kaliszu oraz podczas Targów Trans-Poland w Warszawie.

Adresatami konferencji są osoby zarządzające firmami przewozowymi, a wśród poruszanych tematów znalazły się te najbardziej interesujące branżę – m.in. płace minimalne w Niemczech i we Francji, problemy prawne firm transportowych, bezpieczeństwo zawierania transakcji i przyśpieszenie płatności.

Dział flotowy sieci Moya poprowadzi zaś w czasie konferencji prelekcję nt. optymalizacji kosztów zakupu paliwa. Będzie to okazja, by przedstawić elastyczną ofertę programu flotowego Moya Firma, dostosowanego do potrzeb segmentu małych i średnich przedsiębiorstw.

– Udział w cyklu konferencji pod patronatem Polskiej Unii Transportu to nasza kolejna aktywność, której celem jest dotarcie do polskiej branży transportowej. Przypomnę, że podpisaliśmy już porozumienia z regionalnymi stowarzyszeniami przewoźników, gwarantując ich członkom preferencyjne warunki zakupu paliwa, bierzemy też regularny udział w branżowych wydarzeniach, pokazach, targach czy piknikach – mówi Marcin Puchalski, manager ds. sprzedaży kart flotowych w sieci Moya.

Sieć Moya jest operatorem  własnego programu flotowego Moya Firma. Obejmuje on swoim zasięgiem wszystkie stacje w sieci, których jest ponad sto. Karta występuje w wersji bezgotówkowej i gotówkowej.

Jak podaje Anwim, na kartę Moya Firma dostępne są wszystkie paliwa sprzedawane na stacjach Moya, czyli ON, uszlachetniony ON MOYA Power, benzyna 95 i 98, LPG, a także AdBlue oraz płyny do spryskiwaczy. To właściciel firmy transportowej decyduje, które produkty chce udostępnić swoim kierowcom na karty flotowe. Wszystkie karty flotowe akceptowane na stacjach Moya działają w trybie online, co wpływa na bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji.

Przez dwa pierwsze lata korzystania z programu Moya Firma nie ma żadnych kosztów związanych z obsługą kart. Ponowne wyrobienie karty przy przedłużeniu umowy to 20 złotych od karty.

Sieć Moya posiada dwie w pełni automatyczne stacje dedykowane wyłącznie flocie: w przygranicznych Słubicach, na terenie bazy transportowej na Os. Przemysłowym 16, oraz w pobliżu Krzyżowej, przy autostradzie A4 (obszar LSSE Krzywa), na trasie w kierunku przejść granicznych w Jędrzychowicach i Olszynie - informuje spółka. (rg)

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE  
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
- link do aktualnego numeru: MAJ-CZERWIEC 2016

Zgłoś błąd lub wyślij komentarz do autora: r.grzesinski@brogmarketing.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.