Strona główna Wiadomości Wielkopolskie: Moya w Budzisławiu Kościelnym otwarta

Już 8. stacja sieci na terenie b. województwa konińskiego

Wielkopolskie: Moya w Budzisławiu Kościelnym otwarta

Petrolnet.pl, 22 września 2016

Nowa stacja sieci Moya rozpoczęła pracę w Budzisławiu Kościelnym w województwie wielkopolskim – poinformowała portal Petrolnet.pl operator sieci stacji, spółka Anwim. To trzeci obiekt firmy PHU H. Baśkiewicz ubrany w barwy sieci Moya.

Autor: Anwim S.A. Warszawa

Stacja w Budzisławiu Kościelnym obsługuje ruch lokalny i międzyregionalny na pograniczu województw wielkopolskiego oraz kujawsko-pomorskiego. Na gruncie miejscowym dodatkową zaletą jej lokalizacji jest sąsiedztwo dużego marketu spożywczego.

Stacja to obiekt nowo wybudowany z doskonale zaaranżowaną powierzchnią wnętrza – sklepu i gastronomii. W menu konceptu gastronomicznego Caffe Moya znalazły się gorące przekąski (hot-dogi, zapiekanki, tortilla) oraz aromatyczna kawa. Na stacji dostępna jest sieć Wi-Fi, a kierowcy korzystać mogą także z alkomatu. Toaleta przystosowana została do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W swojej ofercie paliwowej nowa stacja Moya w Budzisławiu Kościelnym posiada benzynę 95, ON, uszlachetniony ON Moya Power oraz LPG. Wkrótce infrastruktura stacji wzbogacona zostanie o kompresor oraz odkurzacz.

Stacja w Budzisławiu Kościelnym jest już trzecią, po Lądzie i Piotrowicach koło Słupcy, stacją firmy PHU H.Baśkiewicz pracującą w barwach sieci Moya.  Jest także ósmą działającą stacją sieci Moya we wschodniej Wielkopolsce, na terenie dawnego województwa konińskiego. (rg)

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE  
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
- link do aktualnego numeru: MAJ-CZERWIEC 2016

Zgłoś błąd lub wyślij komentarz do autora: r.grzesinski@brogmarketing.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.