Strona główna Wiadomości Moya w Tymbarku już działa

Ósmy obiekt sieci w woj. małopolskim

Moya w Tymbarku już działa

Petrolnet.pl, 11 października 2017

Z początkiem października do sieci Moya dołączyła stacja w Tymbarku (woj. małopolskie). Właścicielem obiektu jest Grupa Uchacz. Ze względu na swoje położenie placówka będzie obsługiwała zarówno ruch lokalny, jak i tranzytowy.

Moya w Tymbarku już działa

Autor: Anwim / Moya

Stacja funkcjonuje w miejscowości Tymbark pod numerem 158, przy DK 28 na trasie Nowy Sącz - Wadowice. To obiekt, który zmienił barwy i został dostosowany do wizualizacji i standardów sieci Moya.

Stacja pracuje od poniedziałku do soboty w godzinach 6.30 - 19.30. Na stacji działa punkt Caffe Moya oferujący hot-dogi oraz szeroki wybór kaw i herbat.

Stacja prowadzi sprzedaż paliw: Eu-95 i ON. Płyn AdBlue sprzedawany jest w pojemnikach.

Stacja w Tymbarku jest ósmym obiektem w województwie małopolskim, działającym w barwach sieci Moya.

Moya to założona w 2009 roku, należąca do spółki Anwim ogólnopolska sieć stacji paliw, licząca obecnie prawie 160 placówek, w tym 27 stacji własnych. Stacje sieci Moya obecne we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, przy drogach lokalnych i w miastach oferują pełną gamę usług od sprzedaży paliwa, przez własny koncept gastronomiczny Caffe Moya, sklep z produktami pod własną marką, aż po myjnie i ofertę dla klientów biznesowych.

Swój dynamiczny rozwój sieć Moya zawdzięcza korzystnym warunkom współpracy z partnerami. Wszystkie stacje działające w ramach sieci spełniają jednolite standardy obsługi i jakości. Gwarancją jakości paliwa na stacjach w barwach Moya jest niezależny program badania paliw - TankQ. Plany sieci to 250 stacji do końca roku 2019, z czego 50 obiektów będzie stacjami własnymi spółki Anwim.


 

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Moya: Zmiany rynkowe skłaniają do ewaluacji asortymentu

Filip Puchalski Dyrektor ds. Operacyjnych Moya

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.