Strona główna Wiadomości Moya w Zatorze otworzyła podwoje

Rozbudowa sieci stacji własnych trwa

Moya w Zatorze otworzyła podwoje

Petrolnet.pl, 30 listopada 2017

W ostatnich dniach listopada pracę w barwach sieci Moya rozpoczęła stacja w Zatorze. Nowo wybudowany obiekt jest własnością spółki Anwim, operatora sieci stacji paliw Moya.

Moya w Zatorze otworzyła podwoje

Autor: Anwim / Moya

Stacja w Zatorze przy ul. Władysława Grabskiego 18 to nowy obiekt, dostosowany do potrzeb kierowców podróżujących z rodziną. Nowa placówka zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie największego w Polsce parku rozrywki Energylandia. Tuż przy DK 44 (Oświęcim–Kraków) i DK 28 (Chrzanów–Wadowice).

Placówkę wyróżnia bogata oferta gastronomiczna konceptu Pizza & Caffe Moya – oprócz standardowego menu klienci mogą dodatkowo wybierać spośród 8 rodzajów pizzy. Na stacji znajdują się dwie strefy wypoczynku – jedna wewnątrz, druga na zewnątrz. Obiekt jest również wyjątkowo przyjazny dzieciom, które mają do dyspozycji kącik zabaw. Młodzi rodzice mogą natomiast skorzystać z osobnego pomieszczenia do przewijania niemowląt.

Obiekt pracuje w trybie 24h. Kierowcom oferuje paliwa 95, ON, ON Moya Power oraz LPG. W sprzedaży znajduje się również AdBlue tankowane z dystrybutora. Podjazd wyposażony jest w stanowiska dla pojazdów TIR z szybkim wlewem diesla. Na terenie stacji znajdują się miejsca parkingowe również dla pojazdów ciężarowych. Kierowcy mogą także skorzystać z odkurzacza i kompresora.

Stacja w Zatorze jest dziewiątym obiektem w województwie małopolskim, działającym w barwach sieci Moya i tym samym dwudziestą dziewiątą placówką własną firmy Anwim (z czego dziesięć stanowią stacje automatyczne). Ze względu na swoje położenie placówka będzie obsługiwała głównie ruch lokalny.


 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.