Strona główna Wiadomości Moya z kolejną stacją

Obsługuje ruch lokalny

Moya z kolejną stacją

Petrolnet.pl, 12 maja 2017

Z początkiem maja działalność w barwach sieci Moya rozpoczęła nowa stacja paliw w Pępowie (woj. pomorskie). Właścicielem działającej od ponad 20 lat placówki jest W.C.T. Haase Sp. jawna.

Autor:

Stacja w Pępowie to obiekt funkcjonujący od 1995 r. przy ul. Gdańskiej 62/63. Miejscowość znajduje się przy drodze krajowej nr 20, w kierunku Trójmiasta., w odległości 10 km od trasy S6. Placówka przeszła proces modernizacji i zmiany barw oraz została dostosowana do standardów sieci Moya.

Na stacji działa punkt Caffe Moya, podróżni mogą dodatkowo skorzystać z dostępnej sieci Wi-Fi. Na terenie obiektu kierowcy mają do dyspozycji kompresor i odkurzacz. Stacja prowadzi sprzedaż paliw 95, ON i LPG. Podjazd wyposażony jest w stanowisko dla TIR z szybkim wlewem Diesla. W sąsiedztwie stacji znajduje się warsztat samochodowy, sklep spożywczy oraz restauracja.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
link do aktualnego numeru: Kwiecień 2017

Stacja w Pępowie jest czternastym obiektem w woj. pomorskim, działającym w barwach sieci Moya. Ze względu na swoje położenie będzie obsługiwać głównie ruch lokalny.

Po dołączeniu do sieci stacji w Pępowie w barwach Moya funkcjonuje 141 obiektów.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.