Strona główna Wiadomości Najnowsza Stacja Benzynowa & Convenience Store już na rynku

W artykule link do wydania w wersji elektronicznej

Najnowsza Stacja Benzynowa & Convenience Store już na rynku

Petrolnet.pl, 25 listopada 2016

Niekwestionowany lider zasięgu w grupie właścicieli stacji paliw! Czasopismo dostępne bezpłatnie dla 12 tys. odbiorców portalu Petrolnet.pl. Aż 18 tys. subskrybentów newsletterów otrzymuje je na swoją skrzynkę, a 4 tys. egzemplarzy jest drukowanych i rozsyłanych imiennie do właścicieli stacji. Gwarantuje najszerszy zasięg i najniższe koszty. Zapraszamy do współpracy!

Autor:

Niekwestionowany lider zasięgu w grupie właścicieli stacji paliw! Czasopismo dostępne bezpłatnie dla 12 tys. odbiorców portalu Petrolnet.pl. Aż 18 tys. subskrybentów newsletterów otrzymuje je na swoją skrzynkę, natomiast 4 tys. egzemplarzy jest drukowanych i rozsyłanych imiennie do właścicieli stacji. Gwarantuje najszerszy zasięg i najniższe koszty. Zapraszamy do współpracy!

Nowe wydanie miesięcznika otwiera wywiad z Elżbietą i Bogdanem Pankami, właścicielami stacji BP w Tarnobrzegu, która zwyciężyła w naszym konkursie „Stacja Benzynowa Roku 2016”. W „Notowaniach pod dyktando OPEC” opisujemy, w jaki sposób prasowe „przecieki” i zwykłe plotki wpływają na skoki notowań ropy na giełdzie. Z „Kontrolera na miarę XXI wieku” dowiedzą się Państwo, jak można skutecznie monitorować wewnętrzne rozchody paliwa, co przekłada się na spore oszczędności w firmie. A także w jaki sposób, dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu, można w rozliczeniach wykazać niezawinione ubytki paliwa, wynikające z błędów pomiarowych, jako koszt uzyskania przychodów, a nie stratę. Natomiast w Poradniku menadżera piszemy, dlaczego szefom większych firm nie opłaca się strategia Zosi samosi.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
link do aktualnego numeru: PAŹDZIERNIK-LISTOPAD 2016

Ponadto radzimy, jak uatrakcyjnić kącik kawowy na stacji benzynowej – o tym przeczytają Państwo w artykule „Jak oczarować kierowców kawą?”

W bieżącym wydaniu piszemy także o coraz zdrowszych energetykach, konsolidacji na rynku hurtowym oraz o rosnącym popycie na AdBlue.

Zapraszamy do lektury!

 W nowym wydaniu miesięcznika swoją ofertę zaprezentowały m.in. firmy:

•    Anwim,
•    BP Europa SE Oddział w Polsce – Kraków,

•    Baz-Pal
•    CGH Polska,

•    Costa Coffe Polska SA
•    F.H. Daffi,
•    Green Steam Centrala Kraków,
•    Kemetyl Polska,

•    Grupa Lotos,
•    PetroConsulting,
•    Petroster,
•    Tchibo Coffee Service Polska,
•    Total Polska,

•    Zbyszko Company SA.

  ***

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, którym szczególnie zależy na precyzyjnym dotarciu z ofertą produktów lub usług do szerokiego grona właścicieli stacji paliw, przystacyjnych sklepów i kawiarni oraz dostawców FCMG.

 Wydawcą jest BROG Marketing - platformy mediów skutecznej komunikacji B2B  – właściciel czasopism: Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Kontakt z Biurem Reklamy:
 
ZBIGNIEW PĄK
Szef zespołu sprzedaży rynku stacji paliw
tel. 664-463-083, 22 290 66 11
z.pak@brogmarketing.pl
 

 

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.