Strona główna Wiadomości Najnowsza Stacja Benzynowa już na rynku!

Tylko u nas

Najnowsza Stacja Benzynowa już na rynku!

Petrolnet.pl, 10 maja 2017

Niekwestionowany lider zasięgu w grupie właścicieli stacji paliw! Czasopismo dostępne bezpłatnie dla 12 tys. odbiorców portalu Petrolnet.pl. Aż 18 tys. subskrybentów newsletterów otrzymuje je na swoją skrzynkę, a 4 tys. egzemplarzy jest drukowanych i rozsyłanych imiennie do właścicieli stacji. Gwarantuje najszerszy zasięg i najniższe koszty. Zapraszamy do współpracy!

Najnowsza Stacja Benzynowa & Convenience Store już na rynku!

Autor:

Głównym tematem kwietniowego wydania Stacji Benzynowej & Convenience Store jest długo wyczekiwane przez branżę paliwową wydarzenie – XVII Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2017. Odbyło się ono 25 kwietnia w warszawskim hotelu Sheraton, a wzięło w nim udział ponad 300 uczestników. Jak co roku, podczas Forum miały miejsce dyskusje panelowe, wystawy, spotkania z „kupcami” z sieci oraz uroczysta gala i wręczenie nagród dla najlepszych stacji paliw.

W bieżącym wydaniu przedstawiamy finalistów i zwycięzców konkursu Stacja Benzynowa 2017 Roku oraz prezentujemy zwycięzcę, którym została Stacja Paliw Uniwar – Stacja Partnerska Slovnaft.
Relacji z konferencji towarzyszy szczegółowe omówienie pierwszego panelu pt. „Nowe otwarcie na rynku paliwowym – zmiany i nowe regulacje” przez  jego moderatora – Andrzeja Sikorę, prezesa Instytutu Studiów Energetycznych. Podsumowania dwóch następnych paneli w wykonaniu ich moderatorów przeczytają Państwo w następnym numerze.
W ramach Forum zorganizowana została również wystawa, na której swoje produkty i usługi prezentowały firmy związane z branżą paliwową, a także spotkania w formule Business Speed Dating, podczas których ludzie odpowiedzialni za zakupy, wyposażenie i  inwestycje w sieciach i koncernach spotkali się z dostawcami.

Następne, XVIII Forum Rynku Stacji Paliw PetrotTrend 2018 już za rok. 

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
link do aktualnego numeru: Kwiecień 2017

W bieżącym wydaniu piszemy także o toaletach na stacjach, prezentujemy koncepty gastronomiczne oraz polecamy nowości z branży FMCG, które mogą wzbogacić ofertę sklepów stacyjnych.

Zapraszamy do lektury!

W nowym wydaniu miesięcznika swoją ofertę zaprezentowały m.in. firmy:

•    Anwim,
•    BP Europa SE Oddział w Polsce – Kraków,
•    Baz-Pal Techniczna Obsługa Stacji Paliw,
•    Burger King Poland SA,
•    Karcher,
•    Grupa Azoty,
•    Grupa Lotos,
•    Oil Service,
•    Petronova,
•    Petroster,
•    Unimot SA,
•    Total Polska.

***
Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, którym szczególnie zależy na precyzyjnym dotarciu z ofertą produktów lub usług do szerokiego grona właścicieli stacji paliw, przystacyjnych sklepów i kawiarni oraz dostawców FCMG.

Wydawcą jest BROG Marketing - platforma mediów skutecznej komunikacji B2B - właściciel czasopism: Stacja Benzynowa & Convenience Store, Nowości Gastronomiczne, Świat Hoteli, Sweets & Coffee; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt z Biurem Reklamy BROG Marketing:
Zbigniew Pąk, szef zespołu sprzedaży rynku paliwowego
tel.: +48 664 463 083
z.pak@brogmarketing.pl

WWW.BROGMARKETING.PL

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.