Strona główna Wiadomości Najnowsza Stacja Benzynowa już na rynku!

Tylko u nas

Najnowsza Stacja Benzynowa już na rynku!

Petrolnet.pl, 10 maja 2017

Niekwestionowany lider zasięgu w grupie właścicieli stacji paliw! Czasopismo dostępne bezpłatnie dla 12 tys. odbiorców portalu Petrolnet.pl. Aż 18 tys. subskrybentów newsletterów otrzymuje je na swoją skrzynkę, a 4 tys. egzemplarzy jest drukowanych i rozsyłanych imiennie do właścicieli stacji. Gwarantuje najszerszy zasięg i najniższe koszty. Zapraszamy do współpracy!

Najnowsza Stacja Benzynowa & Convenience Store już na rynku!

Autor:

Głównym tematem kwietniowego wydania Stacji Benzynowej & Convenience Store jest długo wyczekiwane przez branżę paliwową wydarzenie – XVII Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2017. Odbyło się ono 25 kwietnia w warszawskim hotelu Sheraton, a wzięło w nim udział ponad 300 uczestników. Jak co roku, podczas Forum miały miejsce dyskusje panelowe, wystawy, spotkania z „kupcami” z sieci oraz uroczysta gala i wręczenie nagród dla najlepszych stacji paliw.

W bieżącym wydaniu przedstawiamy finalistów i zwycięzców konkursu Stacja Benzynowa 2017 Roku oraz prezentujemy zwycięzcę, którym została Stacja Paliw Uniwar – Stacja Partnerska Slovnaft.
Relacji z konferencji towarzyszy szczegółowe omówienie pierwszego panelu pt. „Nowe otwarcie na rynku paliwowym – zmiany i nowe regulacje” przez  jego moderatora – Andrzeja Sikorę, prezesa Instytutu Studiów Energetycznych. Podsumowania dwóch następnych paneli w wykonaniu ich moderatorów przeczytają Państwo w następnym numerze.
W ramach Forum zorganizowana została również wystawa, na której swoje produkty i usługi prezentowały firmy związane z branżą paliwową, a także spotkania w formule Business Speed Dating, podczas których ludzie odpowiedzialni za zakupy, wyposażenie i  inwestycje w sieciach i koncernach spotkali się z dostawcami.

Następne, XVIII Forum Rynku Stacji Paliw PetrotTrend 2018 już za rok. 

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
link do aktualnego numeru: Kwiecień 2017

W bieżącym wydaniu piszemy także o toaletach na stacjach, prezentujemy koncepty gastronomiczne oraz polecamy nowości z branży FMCG, które mogą wzbogacić ofertę sklepów stacyjnych.

Zapraszamy do lektury!

W nowym wydaniu miesięcznika swoją ofertę zaprezentowały m.in. firmy:

•    Anwim,
•    BP Europa SE Oddział w Polsce – Kraków,
•    Baz-Pal Techniczna Obsługa Stacji Paliw,
•    Burger King Poland SA,
•    Karcher,
•    Grupa Azoty,
•    Grupa Lotos,
•    Oil Service,
•    Petronova,
•    Petroster,
•    Unimot SA,
•    Total Polska.

***
Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, którym szczególnie zależy na precyzyjnym dotarciu z ofertą produktów lub usług do szerokiego grona właścicieli stacji paliw, przystacyjnych sklepów i kawiarni oraz dostawców FCMG.

Wydawcą jest BROG Marketing - platforma mediów skutecznej komunikacji B2B - właściciel czasopism: Stacja Benzynowa & Convenience Store, Nowości Gastronomiczne, Świat Hoteli, Sweets & Coffee; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt z Biurem Reklamy BROG Marketing:
Zbigniew Pąk, szef zespołu sprzedaży rynku paliwowego
tel.: +48 664 463 083
z.pak@brogmarketing.pl

WWW.BROGMARKETING.PL

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE