Strona główna Wiadomości Najnowsza Stacja Benzynowa już na rynku!

Najważniejsze artykuły tygodnia - Petrolnet.pl

Najnowsza Stacja Benzynowa już na rynku!

Petrolnet.pl, 31 marca 2017

Niekwestionowany lider zasięgu w grupie właścicieli stacji paliw! Czasopismo dostępne bezpłatnie dla 12 tys. odbiorców portalu Petrolnet.pl. Aż 18 tys. subskrybentów newsletterów otrzymuje je na swoją skrzynkę, a 4 tys. egzemplarzy jest drukowanych i rozsyłanych imiennie do właścicieli stacji. Gwarantuje najszerszy zasięg i najniższe koszty. Zapraszamy do współpracy!

Najnowsza Stacja Benzynowa już na rynku!

Autor:

Tematem wydania jest oświetlenie i wizualizacja. W tym dziale przeczytają Państwo, w jaki sposób światło przyciąga klientów, dlaczego jest tak wazne w handlu oraz jak można je wykorzystać w biznesie paliwowym.

O tym, że wykorzystać można także aktywność sportową, traktuje artykuł Sport i biznes paliwowy. Wynika z niego, że wspieranie lokalnych inicjatyw, np. biegów czy rajdów rowerowych się opłaca i działa dobrze wizerunkowo dla biznesu.

Prezentujemy także Stację Paliw Good Oil, która zwyciężyła w piątej edycji naszego konkursu „Stacja benzynowa 2016 roku” w kategorii STACJA BENZYNOWA DZIAŁAJĄCA W RAMACH ORGANIZACJI WŁAŚCICIELI NIEZALEŻNYCH.

Szeroki oddźwięk i wiele emocji wywołał artykuł opublikowany w poprzednim numerze Franczyza – temat tabu. Postanowiliśmy zatem kontynuować temat w każdym numerze. W bieżącym wydaniu zebraliśmy różne, często skrajne opinie franczyzobiorców o franczyzie, które prezentujemy w artykule Partnerzy o współpracy.

Niebawem w Polsce zacznie działać kolejna sieć – Avia. Marcin Zawisza, wiceprezes zarządu spółki Unimot odpowiadający za projekt rozwoju sieci paliw Avia, opowiada w wywiadzie numeru, jak zrodził się pomysł wprowadzenia jej na polski rynek. Podkreśla, że sieć ma spełniać oczekiwania zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych, i wyjaśnia, na czym polega atrakcyjność nowej oferty współpracy.

Ponadto prezentujemy kompleksową ofertę win dla sklepów stacyjnych, analizujemy sprzedaż lodów, słonych przekąsek i kosmetyków samochodowych. W dziale Usługi dodatkowe tym razem piszemy o wypożyczalniach przyczep na stacjach - kiedy takie wypożyczalnie się opłacają, na co należy zwrócić uwagę, planując otwarcie wypożyczalni, jak można wykorzystac przyczepy w celach reklamowych.

Serdecznie zachęcam do uczestnictwa w XVII edycji Forum Rynku Paliwowego PetroTrend 2017, która odbędzie się 25 kwietnia w warszawskim hotelu Sheraton. Jak co roku, to wydarzenie będzie okazją do nawiązania i zacieśnienia relacji z partnerami, przedstawicielami branży oraz dostawcami. 

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
link do aktualnego numeru: Marzec 2017

W bieżącym wydaniu piszemy także o toaletach na stacjach, prezentujemy koncepty gastronomiczne oraz polecamy nowości z branży FMCG, które mogą wzbogacić ofertę sklepów stacyjnych.

Zapraszamy do lektury!

W nowym wydaniu miesięcznika swoją ofertę zaprezentowały m.in. firmy:

•    Anwim,
•    Best Coffee Systems,
•    BP Europa SE Oddział w Polsce – Kraków,
•    Baz-Pal Techniczna Obsługa Stacji Paliw,
•    Farm Frites International B.V.,
•    Centrum Reklamy Graffico,
•    Green Steam Centrala Kraków,
•    Grupa Lotos,
•    Etno Cafe,
•    Petronova,
•    Petroster,
•    Unimot SA,
•    Total Polska,
•    Vivenge,
•    VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
***
Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, którym szczególnie zależy na precyzyjnym dotarciu z ofertą produktów lub usług do szerokiego grona właścicieli stacji paliw, przystacyjnych sklepów i kawiarni oraz dostawców FCMG.
Wydawcą jest BROG Marketing - platforma mediów skutecznej komunikacji B2B - właściciel czasopism: Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt z Biurem Reklamy BROG Marketing:
Zbigniew Pąk, szef zespołu sprzedaży rynku paliwowego
tel.: +48 664 463 083
z.pak@brogmarketing.pl

WWW.BROGMARKETING.PL

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.