Strona główna Wiadomości Najnowsze wydanie Stacji Benzynowej już na rynku

Link do wersji elektronicznej w artykule!

Najnowsze wydanie Stacji Benzynowej już na rynku

Petrolnet.pl, 11 października 2016

Niekwestionowany lider zasięgu w grupie właścicieli stacji paliw! Czasopismo dostępne bezpłatnie dla 12 tys. odbiorców portalu Petrolnet.pl. Aż 18 tys. subskrybentów newsletterów otrzymuje je na swoją skrzynkę, natomiast 4 tys. egzemplarzy jest drukowana i rozsyłana imiennie do właścicieli stacji. Gwarantuje najszerszy zasięg i najniższe koszty. Zapraszamy do współpracy!

Najnowsze wydanie Stacji Benzynowej już na rynku

Autor: Petrolnet.pl

Nowe wydanie miesięcznika otwiera wywiad z Pawłem Stańczykiem, prezesem zarządu spółki Operator Logistyczny Paliw Płynnych w Płocku, w którym opowiedział nam m.in. o problemach organizacyjnych, związanych ze wdrożeniem nowych przepisów pakietu paliwowo-energetycznego.

W aktualnym numerze donosimy też o dobrych wynikach sprzedaży sklepów convenience, które zawdzięczają przede wszystkim wzrostowi sprzedaży alkoholi i papierosów.

Zapraszamy również do lektury wywiadu z Adamem Koźbiałem, dyrektorem handlowym spółki Petroster w Krakowie, który mówi o szczególnie ważnym dla właścicieli stacji problemie bezpieczeństwa zbiorników paliwowych, a także o nie mniej istotnych dziś kwestiach ekologicznych.

Ponadto gorąco polecamy obszerny tekst Tomasza Zalewskiego, niezależnego eksperta rynku paliwowego, poświęcony najważniejszym i udanym (!) innowacjom marketingowym, wprowadzonym przez głównych graczy na rynku detalicznym, które istotnie wpłynęły na sprzedaż i lojalność klientów. Artykuł z pewnością może stać się inspiracją do wprowadzenia zamian również przez pozostałych uczestników rynku, tak aby nie pozostać w tyle za konkurencją.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE!
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
–  link do aktualnego numeru: PAŹDZIERNIK 2016

W nowym wydaniu miesięcznika swoją ofertę zaprezentowały m.in. firmy:
•    BP Europa SE Oddział w Polsce – Kraków,
•    CGH Polska,
•    Dr. Marcus International,
•    Instanco,
•    Kärcher,
•    Anwim,
•    PCS,
•    Operator Logistyczny Paliw Płynnych,
•    Timex,
•    Total Polska.

***

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, którym szczególnie zależy na precyzyjnym dotarciu z ofertą produktów lub usług do szerokiego grona właścicieli stacji paliw, przystacyjnych sklepów i kawiarni oraz dostawców FCMG.

Wydawcą jest BROG Marketing - platformy mediów skutecznej komunikacji B2B  – właściciel czasopism: Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Kontakt z Biurem Reklamy:
 
ZBIGNIEW PĄK
Szef zespołu sprzedaży rynku stacji paliw
664-463-083
z.pak@brogmarketing.pl

BROG Marketing
www.brogmarketing.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.