Strona główna Wiadomości Nowa Stacja Benzynowa & Convenience Store na rynku!

Link do wersji elektronicznej w artykule!

Nowa Stacja Benzynowa & Convenience Store na rynku!

Petrolnet.pl, 15 marca 2018

Niekwestionowany lider zasięgu w grupie właścicieli stacji paliw! Czasopismo dostępne bezpłatnie dla 12 tys. odbiorców portalu Petrolnet.pl. Aż 18 tys. subskrybentów newsletterów otrzymuje je na swoją skrzynkę, a 4 tys. egzemplarzy jest drukowanych i rozsyłanych imiennie do właścicieli stacji. Gwarantuje najszerszy zasięg i najniższe koszty. Zapraszamy do współpracy!

Nowa Stacja Benzynowa & Convenience Store już na rynku!

Autor: BROG B2B

Niewątpliwie najgłośniejszym wydarzeniem ostatniego miesiąca, które przez kilka dni nie znikało z nagłówków gazet i portali, była informacja o przejęciu Grupy Lotos przez PKN Orlen. Nawet podczas pobieżnej prasówki, wciąż napotykamy na komentarze, które opierają się na sugestiach, prognozach, interpretacjach etc. Temat żyje, ale czy dowiadujemy się czegoś nowego? Mam wątpliwości. Długo zastanawiałem się, w jaki sposób rzetelnie, nie pomijając kontekstu historycznego oraz obecnego otoczenia rynkowego przemyśleć sprawę połączenia dwóch polskich koncernów. Z pomocą przyszedł naszej redakcji Pan Andrzej Sikora, prezes Instytutu Studiów Energetycznych, który w obszernym tekście zmierzył się z tematem. Mam nadzieję, że artykuł opatrzony nieoczywistym tytułem spotka się z Państwa uznaniem.

Tradycyjnie zapraszam również do lektury pozostałych artykułów, w których wraz z ekspertami podjęliśmy się skomentowania najważniejszych wydarzeń z branży stacji paliw, a jednym z nich niewątpliwie będzie wchodzący w życie zakaz handlu w niedziele.

Mam nadzieję, że wiele owocnych dyskusji uda nam się podjąć również podczas XVIII Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2018, które odbędzie się już 28 marca w Sheraton Warsaw Hotel. Każdego, kto jeszcze nie sprawdził programu zachęcam do odwiedzenia strony www.petrotrend.pl.

Do zobaczenia na XVIII Forum PetroTrend 2018!

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
  NOWOCZESNE I PRAKTYCZNE CZASOPISMO WŁAŚCICIELI STACJI PALIW
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!

link do aktualnego numeru: LUTY-MARZEC

Zachęcamy również do kontaktu z redakcją. Jeśli otwierają Państwo lub modernizują stację, wprowadzają nowości do oferty. Warto nas o tym poinformować pisząc na adres: e.kaniuk@brogb2b.pl

W najnowszym wydaniu magazynu Stacja Benzynowa & Convenience Store swoją ofertę zaprezentowały m.in. firmy: BP Europa SE Oddział w Polsce, CGH Polska, Kompania Dystrybucyjna, Grupa Lotos, Miko Pac, Anwim / Moya, Petroster-Serwis, SAP Polska, Tedi Dystrybucja, Unimot / Avia, Uniti Expo, Total Polska.

Serdecznie zapraszamy także do współpracy firmy, którym zależy na dotarciu ze swoją ofertą produktów lub usług do decyzyjnych profesjonalistów branży stacji paliw w Polsce.

BROG B2B - media efektywnej komunikacji - wydawca czasopism: Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt z Biurem Reklamy BROG B2B:
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
tel.: +48 664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE