Strona główna Wiadomości Nowa Stacja Benzynowa & Convenience Store na rynku!

Link do wersji elektronicznej w artykule!

Nowa Stacja Benzynowa & Convenience Store na rynku!

Petrolnet.pl, 15 marca 2018

Niekwestionowany lider zasięgu w grupie właścicieli stacji paliw! Czasopismo dostępne bezpłatnie dla 12 tys. odbiorców portalu Petrolnet.pl. Aż 18 tys. subskrybentów newsletterów otrzymuje je na swoją skrzynkę, a 4 tys. egzemplarzy jest drukowanych i rozsyłanych imiennie do właścicieli stacji. Gwarantuje najszerszy zasięg i najniższe koszty. Zapraszamy do współpracy!

Nowa Stacja Benzynowa & Convenience Store już na rynku!

Autor: BROG B2B

Niewątpliwie najgłośniejszym wydarzeniem ostatniego miesiąca, które przez kilka dni nie znikało z nagłówków gazet i portali, była informacja o przejęciu Grupy Lotos przez PKN Orlen. Nawet podczas pobieżnej prasówki, wciąż napotykamy na komentarze, które opierają się na sugestiach, prognozach, interpretacjach etc. Temat żyje, ale czy dowiadujemy się czegoś nowego? Mam wątpliwości. Długo zastanawiałem się, w jaki sposób rzetelnie, nie pomijając kontekstu historycznego oraz obecnego otoczenia rynkowego przemyśleć sprawę połączenia dwóch polskich koncernów. Z pomocą przyszedł naszej redakcji Pan Andrzej Sikora, prezes Instytutu Studiów Energetycznych, który w obszernym tekście zmierzył się z tematem. Mam nadzieję, że artykuł opatrzony nieoczywistym tytułem spotka się z Państwa uznaniem.

Tradycyjnie zapraszam również do lektury pozostałych artykułów, w których wraz z ekspertami podjęliśmy się skomentowania najważniejszych wydarzeń z branży stacji paliw, a jednym z nich niewątpliwie będzie wchodzący w życie zakaz handlu w niedziele.

Mam nadzieję, że wiele owocnych dyskusji uda nam się podjąć również podczas XVIII Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2018, które odbędzie się już 28 marca w Sheraton Warsaw Hotel. Każdego, kto jeszcze nie sprawdził programu zachęcam do odwiedzenia strony www.petrotrend.pl.

Do zobaczenia na XVIII Forum PetroTrend 2018!

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
  NOWOCZESNE I PRAKTYCZNE CZASOPISMO WŁAŚCICIELI STACJI PALIW
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!

link do aktualnego numeru: LUTY-MARZEC

Zachęcamy również do kontaktu z redakcją. Jeśli otwierają Państwo lub modernizują stację, wprowadzają nowości do oferty. Warto nas o tym poinformować pisząc na adres: e.kaniuk@brogb2b.pl

W najnowszym wydaniu magazynu Stacja Benzynowa & Convenience Store swoją ofertę zaprezentowały m.in. firmy: BP Europa SE Oddział w Polsce, CGH Polska, Kompania Dystrybucyjna, Grupa Lotos, Miko Pac, Anwim / Moya, Petroster-Serwis, SAP Polska, Tedi Dystrybucja, Unimot / Avia, Uniti Expo, Total Polska.

Serdecznie zapraszamy także do współpracy firmy, którym zależy na dotarciu ze swoją ofertą produktów lub usług do decyzyjnych profesjonalistów branży stacji paliw w Polsce.

BROG B2B - media efektywnej komunikacji - wydawca czasopism: Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt z Biurem Reklamy BROG B2B:
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
tel.: +48 664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.