Strona główna Wiadomości Nowa Stacja Benzynowa & Convenience Store na rynku!

Link do wersji elektronicznej w artykule!

Nowa Stacja Benzynowa & Convenience Store na rynku!

Petrolnet.pl, 2 stycznia 2018

Niekwestionowany lider zasięgu w grupie właścicieli stacji paliw! Czasopismo dostępne bezpłatnie dla 12 tys. odbiorców portalu Petrolnet.pl. Aż 18 tys. subskrybentów newsletterów otrzymuje je na swoją skrzynkę, a 4 tys. egzemplarzy jest drukowanych i rozsyłanych imiennie do właścicieli stacji. Gwarantuje najszerszy zasięg i najniższe koszty. Zapraszamy do współpracy!

Nowa Stacja Benzynowa & Convenience Store już na rynku!

Autor: Brog Marketing

Rok 2017 w branży stacji paliw niewątpliwie minął pod znakiem wyzwań. Najważniejszym z nich było przecież postulowane od tak wielu lat zlikwidowanie szarej strefy w obrocie paliwami – co stało się możliwe dzięki wdrożeniu nowych regulacji prawnych.

Nowy 2018 rok również okaże się czasem próby dla właścicieli stacji paliw: regulacje dotyczące handlu w niedziele, zaostrzenie przepisów w handlu alkoholem, wymiana drukarek fiskalnych, czy kontrole odbioru oparów benzyn przez odmierzacze – to tylko niektóre z nich. Obiecujemy dalej trzymać rękę na pulsie i informować Państwa o wszystkich ważnych rynkowych zmianach, mających wpływ na działalność branży stacji paliw.

Tymczasem zachęcamy do lektury ostatniego już w 2017 roku wydania naszego magazynu. Mamy nadzieję, że na jego łamach znajdziecie Państwo wiele inspirujących informacji i pomysłów, które okażą się pomocne w dalszej, pomyślnej działalności biznesowej.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
  NOWOCZESNE I PRAKTYCZNE CZASOPISMO WŁAŚCICIELI STACJI PALIW
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
link do aktualnego numeru: LISTOPAD-GRUDZIEŃ

Zachęcamy również do kontaktu z redakcją. Jeśli otwierają Państwo lub modernizują stację, wprowadzają nowości do oferty. Warto nas o tym poinformować pisząc na adres: e.kaniuk@brogmarketing.pl

W najnowszym wydaniu magazynu Stacja Benzynowa & Convenience Store swoją ofertę zaprezentowały m.in. firmy: BP Europa SE Oddział w Polsce, Petroster, Petroster-Serwis, Total Polska, Unimot, Komodo, Anwim, Kemetyl Polska, PPHU Menpol, Mateus, Miko Pac, Spectrum Brands Poland.

Serdecznie zapraszamy także do współpracy firmy, którym zależy na dotarciu ze swoją ofertą produktów lub usług do decyzyjnych profesjonalistów branży stacji paliw w Polsce.

Wydawcą jest BROG Marketing - platforma mediów skutecznej komunikacji B2B - właściciel czasopism: Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt z Biurem Reklamy BROG Marketing:
Zbigniew Pąk, szef zespołu sprzedaży rynku paliwowego
tel.: +48 664 463 083
z.pak@brogmarketing.pl

WWW.BROGMARKETING.PL

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.