Strona główna Wiadomości Nowa Stacja Benzynowa & Convenience Store na rynku!

Link do wersji elektronicznej w artykule!

Nowa Stacja Benzynowa & Convenience Store na rynku!

Petrolnet.pl, Stacja Benzynowa & Convenience Store, 17 lipca 2018

Zawsze i dla wszystkich bezpłatny dostęp do pełnego wydania! Niekwestionowany lider zasięgu w grupie odbiorców, do których należą właściciele stacji paliw oraz sieci stacji paliw, prezesi i zarządy sieci oraz „kupcy”. Zapraszamy do lektury!

Nowa Stacja Benzynowa & Convenience Store na rynku!

Autor: Brog B2B

Jeszcze miesiąc temu podsumowaliśmy finał rocznych prac rebrandingowych sieci Circle K, za sprawą których brand Statoil na zawsze zniknął z polskiego rynku, a tymczasem znowu zaczynamy odliczać czas, który dzieli nas od kolejnych zmian w branży. W premierowej rozmowie Krzysztof Strzelecki prezes zarządu Amic Polska, firmy zarządzającej siecią 115 stacji pod marką Lukoil na terenie Polski, przedstawia strategię przygotowaną z myślą o wprowadzeniu na nasz rynek brandu Amic. Jak szybko będzie rozwijać się nowa sieć? Jak głęboko sięgną planowane zmiany? W jaki sposób będzie walczyć o klientów na bardzo konkurencyjnym rynku? Plany są bardzo ambitne.

Przypomnę, że z pierwszymi sygnałami na temat wytężonej pracy Amic Polska zetknęliśmy się jeszcze w marcu podczas uroczystej gali wręczenia nagród w konkursie Stacja Benzynowa Roku 2018, będącej zwieńczeniem XVIII Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2018. Stacja Lukoil nr 015 (póki co jeszcze działająca pod tym brandem) w Pile znalazła się w prestiżowym gronie trzech finalistów kategorii „Koncept kawowy na stacji benzynowej”. Jury, złożonego z prelegentów i panelistów konferencji – najlepszych rynkowych ekspertów, z dużym entuzjazmem przyjęło nowy koncept Food Point.

Z jeszcze większym entuzjazmem jury przywitało w konkursie stację Arge 13 Kraków, która została zwycięzcą aż dwóch kategorii konkursu Stacja Benzynowa Roku 2018. Stało się tak między innymi za sprawą zupełnie nowej aranżacji sklepu i konceptu kawowo-gastronomicznego. Potencjał sieci Arge, który tak docenili branżowi eksperci, nie umknął uwadze BP – koncern musiał złożyć spółce Arge atrakcyjną ofertę, ponieważ w UOKiK dopiero co rozpoczęło się postępowanie dotyczące wydania zgody na przejęcie 18 stacji oraz nieruchomości skupionych w Grupie Kapitałowej Arge.

Długo moglibyśmy zapowiadać zmiany, jakie w ostatnim czasie wydarzyły się na rynku stacji paliw, ale lepiej szczegółowo zapoznać się z nimi w trakcie lektury najnowszego wydania magazynu, które oddajemy w Państwa ręce.

Na koniec jeszcze jedna ważna zmiana dla wszystkich Państwa, którzy są dumni ze swoich inwestycji i nie boją się zaprezentować ich światu. Już w lipcu tego roku rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do już ósmej edycji konkursu Stacja Benzynowa Roku 2019, towarzyszącemu XIX Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2019, które odbędzie się w Warszawie wiosną 2019 roku. Wszystkich zainteresowanych wydarzeniem, a szczególnie udziałem w konkursie, zapraszam pod adres www.petrotrend.pl.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
  NOWOCZESNE I PRAKTYCZNE CZASOPISMO WŁAŚCICIELI STACJI PALIW
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!

link do aktualnego numeru: CZERWIEC

Zachęcamy również do kontaktu z redakcją. Jeśli otwierają Państwo lub modernizują stację, wprowadzają nowości do oferty. Warto nas o tym poinformować pisząc na adres: e.kaniuk@brogb2b.pl

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, którym szczególnie zależy na precyzyjnym dotarciu z ofertą produktów lub usług do szerokiego grona właścicieli stacji paliw.

BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt z Biurem Reklamy BROG B2B:
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
tel.: +48 664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE