Strona główna Wiadomości Nowa Stacja Benzynowa & Convenience Store na rynku!

Link do wersji elektronicznej w artykule!

Nowa Stacja Benzynowa & Convenience Store na rynku!

Petrolnet.pl, Stacja Benzynowa & Convenience Store, 7 czerwca 2018

Zawsze i dla wszystkich bezpłatny dostęp do pełnego wydania! Niekwestionowany lider zasięgu w grupie odbiorców, do których należą właściciele stacji paliw oraz sieci stacji paliw, prezesi i zarządy sieci oraz „kupcy”. Zapraszamy do lektury!

Nowa Stacja Benzynowa & Convenience Store na rynku!

Autor: Brog B2B

Dzięki zaprezentowanym podczas XVIII Forum PetroTrend 2018 danym firmy badawczej ARC Rynek i Opinie wiemy, że podczas wizyty na stacji oferta kawowa i gastronomiczna jest najczęściej wybieraną usługą dodatkową. 74 proc. klientów stacji paliw robi w trasie przerwę i pije kawę na miejscu, w pawilonie handlowym stacji. 73 proc. ankietowanych deklarowało, że zwykle też zabierają na wynos ciepłe napoje, np. kawę lub herbatę, zakupione na stacji. 71 proc. badanych powiedziało, że podczas przerwy w podróży lub przy okazji tankowania kupuje ciepłe przekąski. Z badań wynika, że kierowcy znacznie częściej korzystają z oferty konceptów kawowych i gastronomicznych, niż np. robią zakupy w sklepie typu convenience zlokalizowanym w pawilonie handlowym stacji paliw.

Managerowie sieci stacji paliw, odpowiedzialni za rozwój usług gastronomicznych i rozbudowę konceptów kawowych, dostrzegają te trendy. Dlatego na rynku pojawiają się nowe brandy przystacyjnych kawiarni, a dotychczasowe są modernizowane i rozbudowywane.

Jakich zmian w ofercie przy okazji rebrandingu, z sukcesem zakończonego w maju br., stacji postanowili dokonać managerowie sieci Circle K? Dlaczego Shell zmienił dotychczasową markę konceptu gastronomicznego i jakie nowości produktowe znalazły się w ofercie nowego brandu – deli by Shell?

Na wszystkie te pytania na łamach naszego magazynu odpowiadają managerowie i przedstawiciele czołowych operatarów sieci stacji paliw na polskim rynku, a rynkowi eksperci doradzają, w jaki sposób skutecznie tworzyć ofertę przekąsek oraz gorących napojów i skutecznie ją komunikować.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
  NOWOCZESNE I PRAKTYCZNE CZASOPISMO WŁAŚCICIELI STACJI PALIW
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!

link do aktualnego numeru: MAJ

Zachęcamy również do kontaktu z redakcją. Jeśli otwierają Państwo lub modernizują stację, wprowadzają nowości do oferty. Warto nas o tym poinformować pisząc na adres: e.kaniuk@brogb2b.pl

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, którym szczególnie zależy na precyzyjnym dotarciu z ofertą produktów lub usług do szerokiego grona właścicieli stacji paliw.

BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt z Biurem Reklamy BROG B2B:
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
tel.: +48 664 463 083
z.pak@brogb2b.pl


 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE