Strona główna Wiadomości Nowa oferta franczyzowa Shell

Finansowanie wybranych działań w pakiecie dla partnera

Nowa oferta franczyzowa Shell

Petrolnet.pl, 8 listopada 2017

Shell Polska konsekwentnie buduje na rynku sieci stacji paliw swoją pozycję rzetelnego i zaufanego partnera biznesowego. Współpraca franczyzowa, którą firma oferuje właścicielom stacji, oparta jest o profesjonalną pomoc techniczną, logistyczną i marketingową.

Nowa oferta franczyzowa Shell

Autor: Shell Polska

– Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla naszych partnerów biznesowych jest poczucie bezpieczeństwa. Dlatego oferujemy stałe wsparcie w kluczowych obszarach prowadzenia biznesu. Jako marka o międzynarodowym zasięgu, dajemy franczyzobiorcom nie tylko prestiż, ale przede wszystkim pewność jutra. Pod skrzydłami globalnej, rozpoznawanej i cenionej marki, jaką jest Shell, franczyzobiorca znajdzie najlepsze warunki do rozwoju – mówi Marek Kulesza, kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej w Shell Polska.

Bazując na doświadczeniach swoich i swoich partnerów, Shell odświeżył i wzbogacił w tym roku swoją ofertę franczyzową. Partnerzy mogą liczyć m.in. na:
•    0 zł stałej miesięcznej opłaty franczyzowej,
•    bezpieczeństwo marżowe – na życzenie klienta gwarancja marży minimalnej,
•    bonus za przedłużenie umowy na kolejny okres,
•    inwestycję w innowacyjny format sklepu.

Niezmiennie w ramach współpracy Shell zapewnia swoim partnerom biznesowym paliwa, które przez konsumentów są uważane za jedne z najlepszych w Polsce. W 2017 r. wszystkie zostały dodatkowo wzbogacone o innowacyjną technologię Dynaflex, która pomaga czyścić i chronić silnik. Podczas licznych badań przeprowadzonych w laboratoriach Shell udowodniono, że nowe ulepszone składniki modyfikujące tarcie działają lepiej nawet w najbardziej wymagających warunkach, zarówno na autostradzie, jak i w mieście. Shell oferuje do sprzedaży następujące rodzaje paliw: Shell FuelSave 95, Shell V-Power 95, Shell FuelSave Diesel, Shell V-Power Diesel, Shell V-Power Racing 100 i Shell AutoGas LPG.

Z punktu widzenia biznesu franczyzowego nie bez znaczenia jest również fakt, że Shell to jedyna marka paliwowa rekomendowana przez Ferrari i BMW. Przykładowo, benzyna Shell V-Power jest jedynym paliwem opracowanym we współpracy z Ferrari i rekomendowanym przez tę markę.

Shell chętnie dzieli się swoim międzynarodowym doświadczeniem i wypracowanym know-how, m.in. w formie programów motywacyjnych i wspierających sprzedaż. Pakiet inwestycyjny finansowany przez Shell może być przeznaczony na pokrycie kosztów związanych z organizacją stacji. Franczyzobiorca może wybrać działania, które zostaną sfinansowane z pakietu. Do wyboru ma m.in.:

•    odświeżenie stanu technicznego stacji,
•    zamontowanie typowego dla Shell wyposażenia zewnętrznego wystroju stacji opatrzonego logiem firmy,
•    zainstalowanie systemu monitoringu szczelności zbiorników i telemetrii (system Fuel Prime),
•    zakup mebli sklepowych,
•    zakup ubrań firmowych Shell/Ferrari.

Partnerzy mogą wydawać punkty Shell ClubSmart na wszystkie zakupione na stacji paliwa i LPG Shell, wybrane produkty Shell oraz pozostałe transakcje z oferty sklepu znajdującego się na stacji paliw. Shell umożliwia partnerom również akceptację na stacji kart euroShell, Shell oraz innych kart paliwowych, dzięki czemu właściciel stacji zyskuje grono dodatkowych lojalnych klientów tankujących systematycznie duże ilości paliwa i często wybierających również usługi dodatkowe.

Co istotne, Shell pozostawia dużą swobodę w prowadzeniu sklepu, nie pobierając dodatkowych opłat z tytułu obrotu lub marży w sklepie i części gastronomicznej. Shell bezpłatnie udziela wsparcia w zakresie rozwoju oferty sklepowej i poprawy konkurencyjności oraz umożliwia dostęp do wiedzy i szkoleń, również w trybie on-line.

Czas trwania umowy wynosi 5 lat z możliwością przedłużenia za zgodą obydwu stron.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.