Strona główna Wiadomości Nowa oferta franczyzowa Shell

Finansowanie wybranych działań w pakiecie dla partnera

Nowa oferta franczyzowa Shell

Petrolnet.pl, 8 listopada 2017

Shell Polska konsekwentnie buduje na rynku sieci stacji paliw swoją pozycję rzetelnego i zaufanego partnera biznesowego. Współpraca franczyzowa, którą firma oferuje właścicielom stacji, oparta jest o profesjonalną pomoc techniczną, logistyczną i marketingową.

Nowa oferta franczyzowa Shell

Autor: Shell Polska

– Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla naszych partnerów biznesowych jest poczucie bezpieczeństwa. Dlatego oferujemy stałe wsparcie w kluczowych obszarach prowadzenia biznesu. Jako marka o międzynarodowym zasięgu, dajemy franczyzobiorcom nie tylko prestiż, ale przede wszystkim pewność jutra. Pod skrzydłami globalnej, rozpoznawanej i cenionej marki, jaką jest Shell, franczyzobiorca znajdzie najlepsze warunki do rozwoju – mówi Marek Kulesza, kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej w Shell Polska.

Bazując na doświadczeniach swoich i swoich partnerów, Shell odświeżył i wzbogacił w tym roku swoją ofertę franczyzową. Partnerzy mogą liczyć m.in. na:
•    0 zł stałej miesięcznej opłaty franczyzowej,
•    bezpieczeństwo marżowe – na życzenie klienta gwarancja marży minimalnej,
•    bonus za przedłużenie umowy na kolejny okres,
•    inwestycję w innowacyjny format sklepu.

Niezmiennie w ramach współpracy Shell zapewnia swoim partnerom biznesowym paliwa, które przez konsumentów są uważane za jedne z najlepszych w Polsce. W 2017 r. wszystkie zostały dodatkowo wzbogacone o innowacyjną technologię Dynaflex, która pomaga czyścić i chronić silnik. Podczas licznych badań przeprowadzonych w laboratoriach Shell udowodniono, że nowe ulepszone składniki modyfikujące tarcie działają lepiej nawet w najbardziej wymagających warunkach, zarówno na autostradzie, jak i w mieście. Shell oferuje do sprzedaży następujące rodzaje paliw: Shell FuelSave 95, Shell V-Power 95, Shell FuelSave Diesel, Shell V-Power Diesel, Shell V-Power Racing 100 i Shell AutoGas LPG.

Z punktu widzenia biznesu franczyzowego nie bez znaczenia jest również fakt, że Shell to jedyna marka paliwowa rekomendowana przez Ferrari i BMW. Przykładowo, benzyna Shell V-Power jest jedynym paliwem opracowanym we współpracy z Ferrari i rekomendowanym przez tę markę.

Shell chętnie dzieli się swoim międzynarodowym doświadczeniem i wypracowanym know-how, m.in. w formie programów motywacyjnych i wspierających sprzedaż. Pakiet inwestycyjny finansowany przez Shell może być przeznaczony na pokrycie kosztów związanych z organizacją stacji. Franczyzobiorca może wybrać działania, które zostaną sfinansowane z pakietu. Do wyboru ma m.in.:

•    odświeżenie stanu technicznego stacji,
•    zamontowanie typowego dla Shell wyposażenia zewnętrznego wystroju stacji opatrzonego logiem firmy,
•    zainstalowanie systemu monitoringu szczelności zbiorników i telemetrii (system Fuel Prime),
•    zakup mebli sklepowych,
•    zakup ubrań firmowych Shell/Ferrari.

Partnerzy mogą wydawać punkty Shell ClubSmart na wszystkie zakupione na stacji paliwa i LPG Shell, wybrane produkty Shell oraz pozostałe transakcje z oferty sklepu znajdującego się na stacji paliw. Shell umożliwia partnerom również akceptację na stacji kart euroShell, Shell oraz innych kart paliwowych, dzięki czemu właściciel stacji zyskuje grono dodatkowych lojalnych klientów tankujących systematycznie duże ilości paliwa i często wybierających również usługi dodatkowe.

Co istotne, Shell pozostawia dużą swobodę w prowadzeniu sklepu, nie pobierając dodatkowych opłat z tytułu obrotu lub marży w sklepie i części gastronomicznej. Shell bezpłatnie udziela wsparcia w zakresie rozwoju oferty sklepowej i poprawy konkurencyjności oraz umożliwia dostęp do wiedzy i szkoleń, również w trybie on-line.

Czas trwania umowy wynosi 5 lat z możliwością przedłużenia za zgodą obydwu stron.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE