Strona główna Wiadomości Nowa stacja Moya w Radomsku

15. lokalizacja w województwie łódzkim

Nowa stacja Moya w Radomsku

Petrolnet.pl, 19 kwietnia 2018

Radomsko ma już drugą stację działającą pod szyldem Moya. Nowa stacja działa w pobliżu drogi DK1 na trasie Częstochowa – Łódź, niedaleko węzła Radomsko.

Nowa stacja Moya w Radomsku

Autor: Moya / Anwim

Stacja przy ul. Łódzkiej 2a należy do firmy Euro Strefa. Oferuje paliwa 95, 98, ON, ON Power oraz LPG, a już wkrótce zacznie działać punkt ładowania pojazdów elektrycznych. Podjazd – dostępny także dla TIRów – wyposażony jest w stanowiska z szybkim wlewem diesla, a AdBlue oferowany jest z dystrybutora. Kierowcy TIRów mają do dyspozycji aż 500 miejsc parkingowych. Na terenie stacji dostępny jest kompresor oraz odkurzacz, działa myjnia dla TIRów, a wkrótce zostanie uruchomiona bezdotykowa myjnia dla samochodów osobowych.

Na stacji działa punkt Caffe Moya, serwujący kawę, herbatę, zapiekanki i hot-dogi. Do dyspozycji klientów jest ogólnodostępna sieć Wi-Fi. Sklep oferuje artykuły spożywcze, przemysłowe i motoryzacyjne. Na terenie stacji są także bankomat i pralniomat. Toaleta jest dostosowana dla osób niepełnosprawnych, można też korzystać z przewijaka. Stacja jest czynna przez cały tydzień całodobowo.

Nowa stacja w Radomsku jest 15. stacją Moya w województwie łódzkim i 167 w całej sieci.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
  NOWOCZESNE I PRAKTYCZNE CZASOPISMO WŁAŚCICIELI STACJI PALIW
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!

link do aktualnego numeru: LUTY-MARZEC

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.