Strona główna Wiadomości Nowa stacja Total na mapie Polski

Szeroka oferta usług i produktów dla podróżujących

Nowa stacja Total na mapie Polski

Petrolnet.pl, 19 kwietnia 2018

Obiekt w nowej lokalizacji został otwarty w kwietniu, w miejscowości Przystajń, 30 km na zachód od Częstochowy, przy drodze wojewódzkiej 494 prowadzącej w kierunku Kluczborka.

Nowa stacja Total na mapie Polski

Autor: Total Polska

Stacja oferuje podstawowe paliwa Total – Super 95 i Diesel oraz premium Excellium Diesel. Olej napędowy premium, charakteryzujący się podwyższonymi parametrami i pomagający utrzymać układ zasilania paliwem silnika w czystości, produkowany jest w niemieckiej rafinerii w Schwedt nad Odrą.

Na podróżnych czeka oferta Pause Café z wyśmienitą kawą oraz bezpłatnym dostępem do internetu dzięki hot-spotowi WiFi, który z pewnością docenią osoby podróżujące służbowo. Z kolei dla pojazdów ciężarowych przygotowano wydzielone miejsca na parkingu – to ułatwienie dla tych kierowców, którzy właśnie tędy skracają sobie drogę między Częstochową a Wrocławiem.

Stacja jest czynna w godzinach 6.00 – 22.00. Za paliwo, zakupy w sklepie i usługi można płacić kartami DKV, UTA, Eurotrafic i Total Card Polska.

Od 16 kwietnia rusza promocja na stacjach Total. Wystarczy zatankować 20 litrów dowolnego paliwa (Diesel, Super 95, LPG), by otrzymać małą kawę, herbatę lub gorącą czekoladę za 1 zł. Kupując 20 litrów paliwa Excellium (Excellium Diesel, Excellium 98), klient otrzyma dużą kawę, herbatę lub gorącą czekoladę za 1 zł.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
  NOWOCZESNE I PRAKTYCZNE CZASOPISMO WŁAŚCICIELI STACJI PALIW
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!

link do aktualnego numeru: LUTY-MARZEC

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.