Strona główna Wiadomości 15 Nowa stacja paliw w Kościanie

Ważny punkt przy DK 5

Nowa stacja paliw w Kościanie

Petrolnet.pl, 15 marca 2018

Przy wlocie do miasta od strony Poznania, blisko początku obwodnicy, jest zlokalizowany najnowszy punkt partnera, który dołączył do sieci stacji paliw Total.

Nowa stacja paliw w Kościanie

Autor: Total Polska

Całodobowa stacja oferuje paliwa premium Total Excellium 98 i Excellium Diesel, produkowane w niemieckiej rafinerii w Schwedt nad Odrą. Dostępne są także podstawowe paliwa: benzyna 95 i Diesel oraz LPG. Kierowcy mogą skorzystać ze sklepu, kupić ciepłe napoje i  posilić się słodką przekąską. Myjnia pozwoli zadbać o czystość auta, a nowoczesny kompresor o prawidłowe ciśnienie w oponach.

Ponieważ stacja znajduje się przy ważnej drodze krajowej nr 5, z myślą o pojazdach ciężarowych przygotowany został wygodny parking. Za paliwo i usługi można zapłacić kartami DKV, UTA, Eurotrafic i Total Card Polska.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
  NOWOCZESNE I PRAKTYCZNE CZASOPISMO WŁAŚCICIELI STACJI PALIW
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!

link do aktualnego numeru: LUTY-MARZEC

– W bieżącym roku rozwijamy sieć w centralnej i południowej Polsce, nie zapominamy jednak o Wielkopolsce, gdzie funkcjonuje już kilka naszych stacji. Teraz otwieramy nowy punkt w bardzo dobrej lokalizacji – skorzystają z niego zarówno podróżujący drogą krajową nr 5, jak i mieszkańcy Kościana – mówi Benoît Pimont, Dyrektor Generalny Total Polska.

Cały czas trwa promocja paliw Excellium – każdorazowy zakup będzie nagradzany kuponem rabatowym na następne tankowanie. Kolejne napełnianie zbiornika to jeszcze większy rabat – aż do 15 gr na litrze. Warto także skorzystać z oferty programu lojalnościowego Total Club, w którym nagrody są dostępne natychmiast.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.