Strona główna Wiadomości 15 Nowa stacja paliw w Kościanie

Ważny punkt przy DK 5

Nowa stacja paliw w Kościanie

Petrolnet.pl, 15 marca 2018

Przy wlocie do miasta od strony Poznania, blisko początku obwodnicy, jest zlokalizowany najnowszy punkt partnera, który dołączył do sieci stacji paliw Total.

Nowa stacja paliw w Kościanie

Autor: Total Polska

Całodobowa stacja oferuje paliwa premium Total Excellium 98 i Excellium Diesel, produkowane w niemieckiej rafinerii w Schwedt nad Odrą. Dostępne są także podstawowe paliwa: benzyna 95 i Diesel oraz LPG. Kierowcy mogą skorzystać ze sklepu, kupić ciepłe napoje i  posilić się słodką przekąską. Myjnia pozwoli zadbać o czystość auta, a nowoczesny kompresor o prawidłowe ciśnienie w oponach.

Ponieważ stacja znajduje się przy ważnej drodze krajowej nr 5, z myślą o pojazdach ciężarowych przygotowany został wygodny parking. Za paliwo i usługi można zapłacić kartami DKV, UTA, Eurotrafic i Total Card Polska.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
  NOWOCZESNE I PRAKTYCZNE CZASOPISMO WŁAŚCICIELI STACJI PALIW
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!

link do aktualnego numeru: LUTY-MARZEC

– W bieżącym roku rozwijamy sieć w centralnej i południowej Polsce, nie zapominamy jednak o Wielkopolsce, gdzie funkcjonuje już kilka naszych stacji. Teraz otwieramy nowy punkt w bardzo dobrej lokalizacji – skorzystają z niego zarówno podróżujący drogą krajową nr 5, jak i mieszkańcy Kościana – mówi Benoît Pimont, Dyrektor Generalny Total Polska.

Cały czas trwa promocja paliw Excellium – każdorazowy zakup będzie nagradzany kuponem rabatowym na następne tankowanie. Kolejne napełnianie zbiornika to jeszcze większy rabat – aż do 15 gr na litrze. Warto także skorzystać z oferty programu lojalnościowego Total Club, w którym nagrody są dostępne natychmiast.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE