Strona główna Wiadomości Nowa stacja własna Moya

Uroczyste otwarcie w Szczecinie

Nowa stacja własna Moya

Petrolnet.pl, 12 października 2017

Pod koniec września, po zakończeniu wszystkich prac wykończeniowych działalność w barwach sieci Moya rozpoczęła kolejna stacja w Szczecinie. Nowo wybudowany obiekt jest własnością spółki Anwim, operatora sieci stacji paliw Moya. 11 października z udziałem członków Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych odbyło się uroczyste otwarcie nowej stacji.

Nowa stacja własna Moya

Autor: Anwim / Moya

Stacja w Szczecinie przy ul. Rymarskiej 127, to nowo wybudowany obiekt, który już na etapie projektowania i realizacji został dostosowany do najwyższych standardów sieci Moya i potrzeb przewoźników. Stacja znajduje się w strategicznym miejscu dla transportu ciężarowego – przy DK 31, nieopodal zjazdu z A6 i zaledwie 10 km od przejścia granicznego z Niemcami w Kołbaskowie.

– Nasza ostatnia inwestycja w Szczecinie to pierwsza w sieci Moya stacja hybrydowa – oferuje zarówno pełną obsługę dla klienta detalicznego, jak i możliwość szybkiego, bezkasowego tankowania dla klientów flotowych. To obiekt długo wyczekiwany przez przewoźników, okolicznych kierowców, jak i przez samą spółkę. Wierzymy, że nasza nowa placówka szybko zyska na popularności wśród lokalnych podróżnych i polskich firm transportowych – powiedział w trakcie uroczystego otwarcia Paweł Grzywaczewski, członek zarządu Anwim.

– Po Słubicach, Różyńcu, Gorzyczkach i innych miejscach ze stacjami bezobsługowymi punkt do tankowania na mapie tuż przed granicą z Niemcami stanowi długo oczekiwane uzupełnienie oferty dla klientów biznesowych wyjeżdżających z Polski tym północnym szlakiem tranzytowym. To ważne między innymi dla przewoźników zrzeszonych w ZSPD Szczecin, dla których ta stacja będzie ostatnim i zarówno pierwszym miejscem przed wyjazdem i po powrocie do kraju gdzie mogą zatankować paliwo i AdBlue w atrakcyjnych cenach opartych na indywidualnie dopasowanych warunkach handlowych – dodaje Marcin Puchalski, manager ds. sprzedaży kart flotowych, Moya.

Stacja pracuje w trybie 24h. Kierowcom oferuje paliwa 95, ON, ON Moya Power, LPG oraz AdBlue tankowane z dystrybutora. Podróżni mogą skorzystać również z kompresora i odkurzacza. Podjazd wyposażony jest w bezobsługowe stanowiska dedykowane pojazdom TIR, z szybkim wlewem diesla. Na terenie stacji znajduje się parking dla samochodów ciężarowych, a w sąsiedztwie funkcjonuje punkt wymiany opon.

Wewnątrz stacji działa natomiast rozbudowany koncept gastronomiczny Caffe Moya oferujący gorące dania oraz napoje, które można spożyć w komfortowej strefie odpoczynku z dostępem do sieci Wi-Fi. Do dyspozycji klientów stacji jest także prysznic.

Stacja w Szczecinie jest ósmym obiektem w województwie zachodnio-pomorskim, działającym w barwach sieci Moya i tym samym dwudziestą siódmą placówką własną firmy Anwim (z czego dziesięć stanowią stacje automatyczne). Ze względu na swoje położenie placówka będzie obsługiwała zarówno ruch tranzytowy jak i lokalny.


 

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Moya: Zmiany rynkowe skłaniają do ewaluacji asortymentu

Filip Puchalski Dyrektor ds. Operacyjnych Moya

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.