Strona główna Wiadomości Ruszył portal szkoleniowy dla kierowców i mechaników

Interaktywne szkolenia techniczne

Ruszył portal szkoleniowy dla kierowców i mechaników

Petrolnet.pl, 19 sierpnia 2016

Firma Federal-Mogul Motorparts uruchomiła nową wersję portalu techniczno-szkoleniowego F-M Campus z trzema polskojęzycznymi kursami: Układ kierowniczy i zawieszenie, Układ hamulcowy, Silnik.

Autor: Federal-Mogul Motorparts

Na stronie www.fmcampus.eu znajdziemy m.in. test sprawdzający wiedzę oraz rozbudowany moduł interaktywnych szkoleń, przygotowanych w języku polskim na trzech poziomach zaawansowania. Aby wejść do wersji polskiej, należy kliknąć link ENGLISH.

Każda osoba, która do 30 września 2016 r. założy konto na nowej wersji portalu otrzyma bezpłatnie opakowanie kołków Snap-Ups, znacznie ułatwiających montaż miski olejowej.

- F-M Campus posiada przyjazny dla użytkownika interfejs i jest adresowany do uczniów szkół samochodowych, studentów, mechaników lub po prostu pasjonatów techniki motoryzacyjnej - tłumaczy Michał Pełczyński z Federal-Mogul Motorparts.

Po założeniu bezpłatnego konta na portalu Federal-Mogul Motorparts rozwiązujemy test sprawdzający mocne i słabe strony kursanta. Na podstawie odpowiedzi na 20 pytań platforma zarekomenduje szkolenia na poziomie: Wprowadzającym (0-50% poprawnych odpowiedzi), Podstawowym (51-75%) lub Zaawansowanym (76-100%).

Osoba z najlepszym wynikiem w teście sprawdzającym w okresie od 1 sierpnia do 30 września 2016 r. otrzyma tester świec żarowych BERU, a kolejne 10 osób koszulki (w przypadku remisu decyduje kolejność zgłoszeń). Wyniki zostaną ogłoszone na portalu w październiku.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE  
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
- link do aktualnego numeru: MAJ-CZERWIEC 2016

Obecnie na portalu F-M Campus możemy wybierać spośród trzech modułów szkoleniowych: 1. Układ kierowniczy i zawieszenie, 2. Układ hamulcowy, 3. Silnik.

Nowa wersja portalu - dostępna na komputerach stacjonarnych i urządzeniach przenośnych - oferuje interaktywne animacje, ćwiczenia oraz nowe filmy z poradami technicznymi, przygotowane na podstawie Biuletynów Prostych Rozwiązań MOOG.

- Na ekranie wyświetla się osobisty wynik kursanta, a po zdanym egzaminie otrzymujemy dyplom potwierdzający kwalifikacje. W kolejnych miesiącach na stronie pojawią się nowe szkolenia, między innymi na temat łożysk kół, układu filtracji oraz układu zapłonu - zapowiada Michał Pełczyński.

Film promujący portal jest dostępny na youtube.com.

Federal-Mogul Motorparts jest oddziałem firmy Federal-Mogul Holdings Corporation.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.