Strona główna Wiadomości Nowe energetyki od Oshee

Z cukrem i bez cukru

Nowe energetyki od Oshee

Petrolnet.pl, 17 maja 2017

O by Oshee energy drink to nowy napój energetyczny dostępny w dwóch smakach – klasycznym oraz acai goji. Produkt wyróżnia się od innych energetyków dodatkiem kombuchy, a także hasłami na puszkach, które mają zachęcać do aktywnego działania każdego dnia.

Autor:

O by Oshee to nowa marka należąca do firmy Oshee. Produkty kierowane są do ludzi aktywnych, osób hobbystycznie lub zawodowo uprawiających różne dyscypliny sportowe oraz tych, którzy podążają w życiu za aktualnymi trendami. Dlatego napoje energetyczne O by Oshee, poza zastrzykiem energii, dodatkowo napędzają do działania 30 różnymi motywującymi hasłami takimi jak „Live, Fight, Win”, „My world, my rules” czy „I will fight to the end”. To właśnie one mają przyciągać uwagę, dlatego też zdecydowano się na minimalistyczny design puszek.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
link do aktualnego numeru: Kwiecień 2017

Nowe napoje energetyczne zawierają taurynę, kofeinę oraz kombuchę, która oczyszcza organizm i przyczynia się wzmocnienia odporności, wpływa na poprawę nastroju i samopoczucia.

Oprócz klasycznego smaku znajduje się również acai goji. Obie wersje dostępne są również bez cukru. Energetyki o pojemności 250 ml zawierają niacynę, kwas pantotenowy oraz witaminy B6 i B12.
 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.