Strona główna Wiadomości Nowe herbaty ziołowe

Większa oferta herbat

Nowe herbaty ziołowe

Petrolnet.pl, 15 lutego 2017

Portfolio marki Herbapol Zielnik Polski poszerza się o trzy nowe warianty herbatek ziołowych: Morwę białą, Czystek i Skrzyp. Wzbogacą ofertę herbat w sklepie na stacji.

Autor:

Herbatki ziołowe: Morwa biała oraz Czystek są suplementami diety.

Morwa biala jest zalecana szczególnie osobom dbającym o utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi. Poprzez spowolnienie działania enzymów biorących udział w trawieniu węglowodanów wpływa korzystnie na utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi.

Ziele czystka jest bogatym źródłem polifenoli. To naturalne antyoksydanty, które nie tylko wspomagają system odpornościowy w okresach jego osłabienia, ale także chronią organizm przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i spowalniają procesy starzenia.

Ziele skrzypu wzmacnia włosy i paznokcie, poprawia wygląd skóry oraz pomaga utrzymać elastyczność naczyń krwionośnych. Ponadto doskonale wpływa na pracę nerek oraz wykazuje działanie moczopędne.

LIDERZY RYNKU - DOSTAWCY DLA STACJI PALIW - RAPORT 2017
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
- kliknij, aby zapoznać się z wersją elektroniczną

W ofercie Herbapolu Zielnik Polski znajdziemy także inne, obecne od lat na rynku: Miętę, Melisę, Rumianek, Koper włoski, Lipę, Szałwię, Pokrzywę oraz cztery połączenia ziół i owoców: Melisę z pigwą, Miętę z cytryną oraz Miętę i Melisę z pomarańczą.

Herbatki Herbapol Zielnik Polski Morwa biała i Czystek dostępne są w opakowania po 20 torebek po 2 gramy, a Skrzyp w opakowaniu 20 torebek po 1,8 grama.

                                                                                                                             

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.